1. Ana Sayfa
 2. Aile ve İlişkiler

10 Adımda Kız Tavlama Yolları

10 Adımda Kız Tavlama Yolları
7

Kız tavlama yolları, sanıldığı kadar zor değildir. Kadınlar yapıları gereği karmaşıklardır. Bir kadını iyi tanırsanız karmaşıklığı çözer ve nasıl yaklaşmanız gerektiğini bilirsiniz. Kadınların dikkatini çekmek sanıldığı  kadar zor değildir. İmkansız hiç değildir. Bunun içinde iyi  tavsiye ve taktiklere ihtiyaç vardır. Bu tavsiyelerle tanışmak istediğiniz kadını anlar tanır ve nasıl yaklaşmanız gerektiğini bilirsiniz. İlk olarak önemli olan sizin ne istediğiniz ve karşı cinsten ne beklediğinizdir.

fikirsiz-10-adimda-kiz-tavlama-yollari

Ne istediğinizi bilin, ne istediğinizi bilmek bu aşamaları daha kolay hale getirecektir. Bu yazı kadınların nelerden hoşlandığını, kadınlara karşı nasıl harekete geçmeniz gerektiğini ve nasıl etkileyeceğinizi içeren ipuçları yer almaktadır. İşe yaramasını istiyorsanız çok az da olsa karakterini tanımanızı tavsiye ederim. Hoşlandığınız kadının karakterini tanımak ise tavlamanın 2. Ana hattıdır. 1. Ana hattı ise ne istediğinizi bilmektir.

Etkili Kız Tavlama Yolları 😎

fikirsiz-10-adimda-kiz-tavlama-yollari

Kız tavlamanın yolları olarak bir önemli husus etkilemektir. Etkilemek karşınızda ki insanın dikkatini çekebilmektir. Fakat olduğunuz olan benliği kaybetmeden etkilemek de yarar vardır. Kendiniz olmaktan uzaklaşmadan etkilemeye çalışın.  Fiziksel görünüme dikkat etmek ,etkili konuşmak üslup bunun için  çok önemlidir. Tanımadığınız birini ancak bu şekilde etkileyebilirsiniz.

1- Ortak Noktalar | Sosyal Medya Kızı Etkileme Yolları

fikirsiz-10-adimda-kiz-tavlama-yollari

Kız tavlamanın yolları ilk adımı hoşlandığınız kişiyle ortak noktalarınızı belirlemektir. Bunun nedeni ise ortak noktalar ortak mekan ve ortak arkadaş oluşturur. Ve hoşlandığınız kıza kendinizi gösterme şansını doğurur. Bu ortak noktalar sizi birbirinize yakınlaştırması için önemlidir. Sabırlı olmak gerekir.

Ortak noktalarınızı belirlemek için sosyal medyadan yardım alabilirsiniz. Diğer adım için önemli bir başlangıçtır. Dikkat edilmesi gereken bir husus ise kendinizi ona fark ettirin sizi görmesini sağlayın fakat hemen konuşmayı açılmayı denemeyin. İlk intiba ilişkilerde her zaman önemlidir.

2- Tanışma

fikirsiz-10-adimda-kiz-tavlama-yollari

İkinci adımımız tanışmadır. Fakat hemen niyeti belli eden bir tanışmadan bahsetmiyoruz. Arkadaş olmanız kanka olma zorunluluğu vermiyor. Arkadaşlık çizgisini iyi dengeleyin ki ilişkiniz kankalık  boyutuna geçiş yapmasın. Bu dengeyi de sık sık göz göze gelmeyle de sağlayabilirsiniz. Örneğin çok samimi şakalar yapmayın. Fakat ona ilgi gösterin.

Bu karşınızdaki kişinin aklına bir acaba sorusu getirir. Ve aslında olmasını istediğimiz şey budur. Kız tavlamanın yolları arasında en kritiği ikinci adımdır. Çünkü uygulayacağınız davranışlar ilişkinin arkadaşlıktan öteye geçememesini sağlayabilir. Burada ki taktik ne çok soğuk davranın ne de samimi davranışlarda (arkadaşlık anlamında)bulunun.

3- Çevrenizi Kullanın

fikirsiz-10-adimda-kiz-tavlama-yollari

Arkadaş çevrenizi, başarınızı, ikili ilişkilerinizde sergilenen dostluğu karşınızda ki kişiyi etkilemede bir avantaja çevirebilirsiniz. Örneğin ortak arkadaşınız varsa bir araya gelin yoksa da mutlaka arkadaşlarınızdan bir tanesini tanıştırın ve arkadaşınıza onun yanındayken sizin özel ve güçlü yanlarınızdan sohbet açılmasını isteyebilirsiniz.

Bu kız tavlamanın yolları olarak önemli bir yoldur. Onun sizi tanıması için de önemli bir yoldur. Sizin kendinizi anlatıp övmenizdense başkasının sizi yüceltmesi her zaman iyidir, yani egolu gibi görünmenizi de engeller.

4- Fiziksel Görünümünüze Dikkat Edin | Tanımadığın Kızı Tavlama Taktikleri

fikirsiz-10-adimda-kiz-tavlama-yollari

Kız tavlamanın yolları yolları arasında bir diğer yol ise fiziksel görünüşünüze dikkat etmenizdir. Eğer etkilemeye başladıysanız sizin fiziksel görünümünüzü de mercek altına almıştır demektir. Kendi imkanlarınız dahilinde el ve saç bakımınıza dikkat ediniz. Kıyafetleriniz illaki pahalı ve lüx olmak zorunda değil temiz ve düzgün olması da yeterlidir.

Kızların özellikle dikkat ettiği şey ise ense tıraşı ve tırnaklardır. Bunlara da muhakkak özen gösterin. Görünüme önem vermek karşınızda ki insana kendini değerli hissettirir. Kendinize nasıl davranılmasını istiyorsanız öyle davranışlar sergileyin. Onun size özensiz gözükmesi hoş olur muydu? Empati yaparak ilerlerseniz zaten insani yönlerinizi karşınızdaki kişiye gösterme şansını bulursunuz.

5- Birlikte Vakit Geçirmek

fikirsiz-10-adimda-kiz-tavlama-yollari

Kız tavlamanın yolları olarak,  birlikte vakit geçirmek birbirinizi daha iyi tanımanızı ve anlamanıza olanak sağlar. Onu yemeğe çıkartabilirsiniz, yürüyüş yapabilirsiniz. Veya yüz yüze gelmeden telefon yoluyla iletişimi koruyabilirsiniz. İletişim ne kadar kuvvetli olursa bağınızda o kadar güçlü olur.

Sonuçta bir inşaatı, evi yaparken bile temel önemlidir. İlişkiler de bunu göz ardı etmemek gerekir. ve ne kadar vakit çok  geçirirseniz  o kadar da anı biriktirmiş olursunuz, ve insanları birbirine en çok bağlayan bağ ise anılardır.

6- Geri Çekilme | Yüz Vermeyen Kızı Tavlama Yolları

fikirsiz-10-adimda-kiz-tavlama-yollari
Kız Tavlama Yolları

Her şey yolunda giderken neden geri çekileyim dediğinizi duyar gibiyim. Ama hayatın mizah anlayışı böyle kaçan kovalanır. Tabi siz gerçek anlamda kaçmayacaksınız. Kız tavlamanın yolları açısından geri çekilme onun size ne denli değer verdiğini ortaya çıkartacak bir deney gibi düşünün.

Örneğin 1 kaç defa telefonlarına yanıt vermeyebilirsiniz. Eğer size neden soğuksun, davranışların değişti gibi cümleler kurarsa doğru yoldasınız demektir.

7- Ortamına Girmek |Hoşlandığınız Kızı Etkilemenin Yolları

10 Adımda Kız Tavlama Yolları |Aile ve İlişkiler
Kız Tavlama Yolları

Kız tavlamanın yolları çokta kolay bir süreç değildir. Bu süreçte yapmak istemediğiniz şeylere katlanmak zorunda da kalabilirsiniz. Fakat biliyoruz ki zafere çiçekli yollardan gidilmiyor. Örneğin kız arkadaşlarıyla tanışabilirsiniz, önemli nokta ise çok samimi olmamak gerekir.

Çünkü yanlış anlaşılması ne yazık ki kaçınılmazdır. Bir diğer örnek ise alışverişe birlikte gidebilirsiniz.  Kendinizi onun dünyasının her parçasında kabul gördürün, bu onun hoşuna gidecektir.

8- Niyet Kız Tavalama ise Çok Soru Sormayın 😏

fikirsiz-10-adimda-kiz-tavlama-yollari
Kız Tavlama Yolları

Kadınlar genelde çok soru soran erkeklerden hoşlanmaz. Sizin onu tanıyarak aklınızda ki soruların giderilmesi taraftarıdır. Yani bilmece veya puzzle gibi parçaların sizin bulmanızı isterler. Yani ince düşünceli centilmen erkeler her zaman kadınlar tarafından hoş karşılanır. Kız tavlamanın yolları sanıldığı gibi zor değildir.

9- Konuşma Provaları yapın | Kız Tavlama Konuşmaları

fikirsiz-10-adimda-kiz-tavlama-yollari
Kız Tavlama Yolları

Karşınızda ki insan da siz de hazırsınız varsayalım. Bir önemli nokta ise ağzınızdan çıkacak kelimeler, cümlelerdir. Ne söyleyeceğini önceden prova yap, söyleyeceğiniz yanlış bir kelime yanlış anlaşılmaları doğurabilir.

Fakat doğallıktan da uzaklaşmayın ve konuşmalarınızda bir kararlılık olsun. Sözleriniz karşınızda ki kişiye güven ve anlam katsın. Kız tavlamanın yolları son aşamalarında işinizi çok fazla şansa bırakmayınız. Konuşma provaları bu yüzden önemlidir.

10- Zor Kızı Tavlamak İçin Biraz Romantizm

fikirsiz-10-adimda-kiz-tavlama-yollari
Kız Tavlama Yolları

Romantizm değişkendir, yani kime göre neye göre anlam ifade ediyor net olarak tespit edilemez. Fakat her kadın romantizmden hoşlanır. Kimisi az kimisi fazla, bazısı klişelerden hoşlanır. Burada yine önemli olan unsur karşınızda ki insanı tanımaktır. Ne istediğini bilmektir. Ama bir kadın için romantizm oldukça önemlidir.

Kız tavlama yolları olarak verilebilecek en önemli tavsiye karşınızda ki insanı ilk önce tanımaya çalışın daha sonra adımlar kat edin. Tanıdıkça zaten size onay verip vermeyeceğini anlayabilirsiniz. Bir diğer önemli olan nokta ise sizin ne istediğinizdir. Yani karşımızda ki insandan tam olarak ne beklediğimizdir.

Kız tavlamak vakti geçti artık sevgilim var diyorsanız mutlaka okyunuz: 10 Adımda Avrupanın En Romantik Şehirleri 

Yorum Yap

Yorumlar (7)

Popüler Yorumlar
 1. Tam bana lazım olacak bilgiler. Çok faydalı olacağına inanıyorum. Haydi bana şans dileyin.

 2. 3 sene önce

  bunları okuyup da kıza gidip selamın aleyküm tanışak mı derseniz olmaz arkadaşlar beden dilinizi diksiyonunuzu düzgün tutun bakımlı olun

Yapılan Yorumlar
 1. 3 sene önce

  güzel taktikler 🙂 denebilir romantizim zaten en başta gelir gerçekten güzel yollar paylaşılmış tebrik ederim ayrıca bu sitedeki bloglar gerçekten çok iyi

 2. 3 sene önce

  Kız tavlama taktiklerinde evet en doğru bilgi gerçekten kızlar romantizm istiyor

 3. 3 sene önce

  Kız tavlama taktiklerinde hakkında en doğru bilgi her kadın romatizm sever ve ister

 4. Evet, bu tarz yollar var fakat bu yazdıdakiler daha güzel noktalardan vurmuş, yinede bir deneyip görmek gerekiyor 😀

 5. Yazıyı okuyunca aklıma direkt, rahmetli Kemal Sunal ve Ahu Tuğba’nın Dokunmayın Şabanıma adlı filmi geldi. Filmde de “Sevdiğin kadına canını vereceksin icabında, göze almıyorsan kitaba verdiğin parayı helal et olsun bitsin” diyordu. Bence nasılsanız öyle olun, kalbinizi açık layık olan ona sahip çıkar zaten.

 6. 3 sene önce

  bunları okuyup da kıza gidip selamın aleyküm tanışak mı derseniz olmaz arkadaşlar beden dilinizi diksiyonunuzu düzgün tutun bakımlı olun

 7. Tam bana lazım olacak bilgiler. Çok faydalı olacağına inanıyorum. Haydi bana şans dileyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir