in

10 Mayıs 2019 da Vizyona Girecek Filmler : Adaletsiz

Amerika yapımı Dragged Across Concrete filminin aynı zamanda ”Im Ha’Gav La’Kir” ismiyle de duyurulduğunu söylemek istiyoruz. Türkiye için vizyon tarihi açıklandı ve 10 Mayıs 2019 tarihinde “Adaletsiz”ismi ile gösterime sunulacak. Filmin aksiyon ve suçun yanı sıra dram yönünün de ağır bastığını görüyoruz.

İşkenceler ve kötü muamele her zaman hayatımızın gerçekleri arasında yer alıyor. Burada da bir zanlıyı ciddi şekilde hırpalayan, işkence eden ve hayatını bir zindana çeviren iki polis memurunun hikâyesini görme fırsatı yakalayacağız. Polis memurları Brett Ridfeman ile Anthony Lurasetti mesleki deformasyon sonucunda bir zanlıya cehennem azabını yaşatmıştır. Ancak bu işkencelerin görüntülerinin basına sızmasıyla beraber olaylar karışacaktır. Dragged Across Concrete filminde hukuk ve adalete olan inancınızı baştan sorgulamanız gerekebilir.

Dragged Across Concrete oyuncu kadrosunu inceleyerek Mel Gibson, Vince Vaughn, Don Johnson, Jennifer Carpenter ve Laurie Holden gibi yıldız isimleri gördük. Ayrıca senaryonun ve yönetmen koltuğunun sahibi de S. Craig Zahler olmuş.

Bu içerik FİKİRLE formlarımız ile oluşturulmuştur. Siz de içerik ekleyebilirsiniz

Rapor et

Fikrinizi Öğrenebilirmiyiz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Mersin Usulü Ev Tantunisi Nasıl Yapılır

Has Kayseri’liden Has Kayseri Yağlaması Tarifi