in

10 Mayıs da Gösterime Girecek Bir Başka Animasyon Filmi Daha : Sihirli Oyuncaklar

Sihirli Oyuncaklar filminin vizyona gireceği tarih 2019 olsa bile 2017 yapımı olduğunu belirtelim. Çin tarafından üretilen animasyon filminin uluslararası çapta Toys & Pets ismiyle duyurulduğunu, orijinal isminin ise ”Tea Pets” olduğunu hatırlatalım. Animasyon ve macera türlerini kapsayan filmin 10 Mayıs 2019 tarihinde gösterime gireceği belirtiliyor.

Sihirli Oyuncaklar animasyon filminin konusunda dramatik bir olar örgüsü var. Keza Nathan isimli oyuncak diğer oyuncaklarla aynı formda olmasına rağmen aynı özellikleri taşımamaktadır. Renk değiştiren oyuncakların su ile temas halinde bu reaksiyonu göstermesi gerekir. Aynı oyuncak ustası tarafından yapılan diğer tüm oyuncaklarda bu durum böyledir. Ancak Nathan renk değiştiremez. Karşılaştığı Timebot isimli robot ile bunun sebebini araştırmaya koyulurlar. Karşılarına onlarca oyuncak, evcil hayvan ve minik dostlar çıkacağı için macera dolu bir yolculuk olacaktır.

Hem senaryosunu hem de yönetmenliğini Gary Wang’ın üstlendiği animasyon filmi Sihirli Oyuncaklar 10 mayıs da vizyonda olacak. Ayrıca ses olarak Guanlin Ji, Yuan Zeyu ve Shi Lei gibi isimleri görüyoruz.

Bu içerik FİKİRLE formlarımız ile oluşturulmuştur. Siz de içerik ekleyebilirsiniz

Rapor et

Fikrinizi Öğrenebilirmiyiz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Çanakkale’de Mutlaka Görülmesi Gereken Yerler

10 Mayıs da Gösterime Girecek Filmler : Gölge Savaşçısı-Shadow