1. Ana Sayfa
  2. Sinema/Tiyatro/TV

10 Mayıs da Gösterime Girecek Filmler : Temizlikçi

1
0

https://youtu.be/nLPq6YbVh_I

Temizlikçi ismiyle Türkiye’de vizyona girecek olan filmin gösterim tarihi belli oldu. Buna göre 10 Mayıs 2019 tarihinde sinemalarda olacak. Korkuyu ve gerilimi en içten şekilde yansıtan filmin Amerika yapımı olduğunu ve orijinal isminin The Cleaning Lady olarak lanse edildiğini vurgulayalım.

Temizlikçi filminde konu alınan hikâyenin ilk bakışta bir seri katil hikâyesini yansıttığını düşünebilirsiniz. Bunun konunun olay örgüsüne bakıldığında kestirilemeyeceği ise aşikâr. Çünkü konu erkek arkadaşıyla sorun yaşayan Alice ve evine temizlikçi olarak gelen Shelly arasında ilerleyen bir döngüye sahip. Shelly yüzünde yaralar olan ve hayatı büyük zorluklara sahne olmuş bir karakterdir. Alice ise hayatında eksik olan her şeyi temizlikçisi olan Shelly ile fark eder. Tabi ki Shelly ve geçmişi şaşırtıcı sonuçlar doğuracaktır.

Alexis Kendra, Rachel Alig, Keri Marrone, Stelio Savante, Elizabeth Sandy gibi iyi oyuncuları Temizlikçi filminin kadrosunda görüyoruz. Jon Knautz ile Alexis Kendra’nın senaryoda yer alması ise oyunculuk açısından büyük bir koza dönüşmüş. Alexis Kendra performans olarak merak uyandırıyor. Yönetmen ise senaryoda da gördüğümüz Jon Knautz.

Yorum Yap