10 Mayıs da Vizyona Girecek Filmler: Pokemon Dedektif Pikachu

POKÉMON Dedektif Pikachu / POKÉMON Detective Pikachu Türkçe Dublajlı Fragman

Orijinal ismiyle Pokemon Detective Pikachu olarak duyurulmuş olan filmin efsanevi yönünü tartışmaya gerek yok. Hepimizin gönlünde var olan bir karakter olan Pikachu ve onun nefes kesen macerasını izleyeceğiz. Türkiye için 10 Mayıs 2019 itibariyle sinemalarda yerini almış olacak. Animasyon filmi olmasına karşın macera ve aksiyonu yetişkinlere dahi hissettirebilecek bir yapım. Amerika ve Japonya ortaklığında üretilerek bizlere sunuluyor.

Pokemon Dedektif Pikachu filminin konusu oldukça enteresan. Bir dedektif olan Harry Goodman aniden ortadan kaybolmuştur. Haliyle onu bulmak için bir dedektife ihtiyaç vardır. Tim ise kaybolan babası ortaya çıkarmaya kararlıdır. Burada Harry ile çok önceden işbirliği yapan, pokemon dünyasının en ikon ismi Pikachu devreye girer. Tim’i bir şekilde ikna eder ve işe koyulurlar. Bu yolculukta onları çok ilginç olaylar beklemektedir.

Bill Nighy, Ken Watanabe, Chris Geere, Kathryn Newton, Rita Ora ile çok ciddi bir kadroya sahip. Yönetmenlik için Rob Letterman karşımıza çıkıyor. Senaryoyu ise Ryan Reynolds yazıyor. Bir döneme ve hayatımızın belirli bir kısmına damga vuran karakteri Pokemon Dedektif Pikachu filmi ile tekrardan beyazperdede görüyoruz.

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık