İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Online Alışveriş ve Moda

2019 Yaz Erkek Modası’nda Aksesuarlar Ön planda

2019  Yaz Erkek Modası’nda Aksesuarlar Ön planda
2019 erkek yaz modası
+ - 0

2019 yaz erkek modası işçiliği ve terziliği ile öne çıkacak. Desenli, fit kesimler, dar pantolonlar, deri hafif ceketler ve yelekler, 2019 yaz erkek modasına hakim olacak. Bu yaz erkekleri çeşitli renklerde oluşan kombinler ile göreceğiz. Fırça izli, grafitti desenli pantolonlar öne çıkacak. Renkler ile oynanan yaz erkek modasında işçilik ve terzilik bir hayli maskülen formda olacak. Yaz aylarındaki serin havalarda ise erkeklerde düğmeli trençkotlar göreceğiz.

Aksesuarlar, Şortlar ve Sandaletler Ön Planda Olacak

2019 yaz erkek modası’nda aksesuarlar ön planda |online alışveriş ve moda

2019 yaz erkek modasında aksesuar kullanımlarını da sıkça göreceğiz. Vintage tarzı büyük beden kıyafetler yine yaz mevsiminde vazgeçilmez olacak. Basketbol şortları tarzında şortlar, militer tarzda kısa gömlekler çok revaçta.

Fendi 2019 yaz koleksiyonuna göre bu yıl yaz aylarında, koyu renklerin hakimiyeti olacak. Bel çantaları, tulumlar, sandaletleri erkeklerde çokça görebileceğiz.

2019 yaz erkek modası koleksiyonlarındaki parçalarda; maskülen formların yanında, çizgileri yumuşatılmış parçalar da olacak. Japon kültüründeki geniş incecik pantolonlar, dik yaka gömlekler, Japon tarzı çantalar erkekler tarafından rağbet göreceğe benziyor.

2019 yaz erkek modası’nda aksesuarlar ön planda |online alışveriş ve moda

2019 yazında öne çıkan parçalarda fermuarlı üstler de oldukça fazla kullanıldı. Afro-kültürel desenler, Afrika’nın vahşi doğasından esinlenen gömlek, pantolon ve şortları yaz modasında görmekten çok memnun olduk. Sokaklar bu yaz, vahşi doğayı yansıtan renkler ile cıvıl cıvıl olacak.

Rahat tavırlı kıyafetlerin yanında fırfırlı gömleklerin, pileli şortların, aşındırılmış jeanların romantikliği de bu yaz erkeklerin kapısını çalacak. Yüksel belli pantolonlar, nostaljik esintilerle terziliği yapılmış gömlekler, boyna ve kola bağlanabilen fularlar, kadınları kıskandıracağa benzer. Jarse pantolonlar 2019 yaz erkek modasında önemli bir yer kaplayacak.

Saçlar

2019 yaz erkek modası’nda aksesuarlar ön planda |online alışveriş ve moda

2019 yaz erkek modasını incelerken, saç modellerine de değinmemiz yerinde olacaktır. Bu yaz erkelerde geriye doğru yapışmış görünümde ıslak etkili saçlar çok moda. Kirli sakal veya uzun sakal pek tercih edilmeyecek. Sinekkaydı olarak tabir edeceğimiz yüzleri görmeye başlayacağız. Orta uzunlukta saçları da göreceğimiz yaz modasında lüle şekline getirilmiş perçemli saçlar tercih edilecek. Keskin hatlarla kesilmiş, ustura ile belirginleştirilmiş çizgilerle yana ayrılan saçlar erkek yüzünü daha fazla öne çıkarmak için düşünülmüş.

2019 Damatlık Seçiminde ki Yeni Trendler” adlı yazımız okumak için tıkla.

Yorum Yap