in

2019 Yılında En Trend Güneş Gözlüğü Modelleri

Güneş gözlükleri her güneşli günün en önemli başrol oyuncusu olmuştur. Kıyafet kombininizi en güzel şekilde tamamlayan; yüzünüzü, duruşunuzu ve hatta saçlarınızın şekli dahi en iyi şekilde dışa yansıtan aksesuardır. Hal böyle olunca sitilinizi tamamlayan gözlüklerin de trendlerini bilmekte fayda var.

Özellikle renkli cam seçimleri ile cıvıl cıvıl bir o kadar da göz alıcı imaj yakalamak mümkün. Neredeyse her modelde ön plana çıkmaya başlayan renkli camlar 2019 yılının trend güneş gözlükleri içinde de kendisini göstermektedir. Peki 2019 yılı yazında hem bayanların hem de beylerin severek kullanacakları güneş gözlüğü trendleri hangileri olacak buyrun beraber inceleyelim:

Çarpıcı Gözler İçin Manyetik Kirpik Uygulaması

#1 Kalkan Güneş Gözlüğü Modeli

Yüzün hemen hemen yarısını kaplayan bu modeller,2019 yılı yaz aylarında en çok karşımıza çıkacak modellerdendir. Kalkan şeklinde tam bir koruyu gözlük olan bu model güneş gözlükleri, adeta uzay çağı havasını vermektedir. Bayan ve erkeklerin rahatça kullanabilecekleri kalkan güneş gözlüğü modelleri, küçük güneş gözlüklerinin pabucunu dama atacak gibi. Oldukça lüks görüntüye sahip gözlükler dünyaca ünlü yıldızlarca kullanılmaya başlandı bile.

#2 70’li Yıllardan Büyük Kareler

Bu yılın yaz modasının etkisiyle 70 li yıllara dönüş var. 70 li yılların en çok çok kullanılan büyük kare gözlükleri 2019 yazına damgasını vuracak. Herkes yaz modasında retro tarzını tamamlayabilmek için Büyük kare gözlükleri severek tercih edecektir. 70’li yıllardan büyük kare gözlüklerin kullanımında en can alıcı özellik yine renkli cam seçenekleri olacaktır. Özellikle bayanlarda saç,ten ve kıyafet rengine göre bütünlük sağlamak çok önemli olduğundan, yaza unutulmaz şekilde adını yazdırmak isteyenlerin en isabetli tercihi olacaktır.

#3 Oval Güneş Gözlükleri

Oval güneş gözlükleri 2019 yazında adını, en çok seçeneğe sahip olan model olarak duyuracaktır. Pastel renklerden, kalın kenarlı çerçevelere,klasik siyah camlı modellerinden kalın desenli çerçevelere varana kadar her yüz modeline uygun bir oval güneş gözlüğü bulabilmek mümkün.

#4 Kedigözü

Kedigözü Güneş Gözlükleri her zaman en çok tercih edilenler arasında yer almıştır. Seçenek itibari ile oldukça geniş yelpazeye sahip bir modeldir. Soyut ve daha sanatsal duruşu olan modelleri, parlaklığı ile cesaret ön plana çıkaran modellerini tercih edebilir ve sitilinizi en çarpıcı şekilde tamamlayabilirsiniz.

#5 Tel Çerçeveler

Bulunduğumuz zaman değil, şu anki zaman değil... Tel çerçeveli gözlükler tarzları zamanın çok daha ötesine taşımaktadır. Günlük hayatta kullandığınız tarzınızı bile öylesine sade şık hale getirir ki hergününüz ayrı bir trend olur. Öylesine hafif bir yapıya sahiptir ki, varla yok arasında imajınız alır başını gider ve siz sadece tarzınızın havasına kapılır gidersiniz.

Bu içerik FİKİRLE formlarımız ile oluşturulmuştur. Siz de içerik ekleyebilirsiniz

Fikrinizi Öğrenebilirmiyiz?

Yazar : Carpediem

One Ping

  1. Pingback:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Tartım Acaba Doğru mu Tartıyor?

Soner Yalçın’ın Saklı Seçilmişler Kitabını İncelemeye Aldık