İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Özgürce Fikirle

2021 Chevrolet Camaro Resmi Olarak Sonunda Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

2021 Chevrolet Camaro Resmi Olarak Sonunda Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı
1
+ - 0

Günümüzün en popüler otomobil üreticilerinden biri olan Chevrolet, geçtiğimiz günlerde düzenlediği özel bir lansman da yeni model aracını resmi olarak sonunda tanıttı. 2021 Chevrolet Camaro ismi verilen otomobil, model tasarım çizgileri ve sportif görünümüyle oldukça dikkat çekiyor. 1970 Yıllarında üretilmeye başlanan ve serinin 6.otomobili olan yeni araç, çift egzoz sistemine de sahip. Dilerseniz, tanıtımı yapılan ve sportif görünümüyle göz dolduran yeni otomobili daha yakından gelin birlikte inceleyelim.

2021 Chevrolet Camaro Özellikleri

Chevrolet şirketi tarafından özel olarak üretilen ve serinin 6.otomobili olan 2021 Chevrolet Camaro özellikleri ile son derece dikkat çekiyor. Tasarımsal olarak sportif bir görünüme sahip olan yeni otomobil, Aerodinamik performansıyla da göz kamaştırıyor. LED Far yapısına da sahip olan yeni otomobil de aynı zamanda geniş ızgara tasarımı da yer alıyor.

650 Beygir gücünde bir motora sahip olan yeni Camaro, 0’dan 100 kilometre hıza saniyeler içerisinde ulaşabiliyor. Son derece üst düzey donanıma sahip olan otomobil de ayrıca çift egzoz sistemi de bulunuyor. Tüm bunların yanı sıra yeni otomobil, kanat tasarımıyla da kullanıcıları büyülüyor.

Donanımsal olarak kullanıcıları son derece mutlu edecek olan yeni Camaro, 5 farklı model ile birlikte piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Redline Edition, Shock and Steel Special Editions, Convertible, 1LE ve RS olmak üzere 5 modele sahip olan araç, kullanıcılara tasarımsal farklı sunmayı hedefliyor.

Yeni Camaro, her ne kadar dış tasarımıyla dikkat çeken yeni otomobil olsa da iç tasarımıyla da göz kamaştırıyor. Sade bir iç dizayn ile kullanıcıların gelen yeni otomobil de aynı zamanda bir adette akıllı ekran bulunuyor.

2021 Chevrolet Camaro Fiyatı ve Resmi Çıkış Tarihi

2021 chevrolet camaro fiyatı ve resmi çıkış tarihi

 

Chevrolet şirketi tarafından özel olarak üretilen yeni otomobil 2021 Chevrolet Camaro fiyatı ile son derece dikkat çekiyor. 25.000 Dolar başlangıç fiyatına sahip olan yeni araç, 2021 yılı içerisinde piyasaya çıkacak. Sportif tasarımı ve üst düzey performansıyla kullanıcıları epey mutlu eden otomobil, aynı zamanda farklı renk seçeneklerine de sahip olacak. Önümüzdeki yıl içerisinde piyasaya çıkacak olan Yeni Camaro’ nun ne kadar satacağı ise oldukça merak konusu.

 

 

Yorum Yap