2021 Honda Accord Resmi Olarak Tanıtıldı!

2021 Honda Accord Resmi Olarak Tanıtıldı!

Japonya merkezli otomobil üreticisi Honda, geçtiğimiz günlerde düzenlediği özel bir etkinlik ile yeni otomobilini resmi olarak tanıttı. 2021 Honda Accord ismi verilen yeni araç, son derece zarif görüntüsü ve etkileyici performansıyla oldukça dikkat çekiyor. Manuel Şanzıman seçeneğine sahip olmayan yeni otomobil, iki farklı model ile birlikte piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Dilerseniz, Honda şirketi tarafında tanıtımı yapılan ve etkileyici performansıyla oldukça dikkat çeken yeni otomobili gelin daha yakından detaylı olarak birlikte inceleyelim.

2021 Honda Accord Özellikleri

 
Honda şirketi tarafından düzenlenen özel bir lansman da tanıtılan yeni otomobil 2021 Honda Accord özellikleri ile son derece dikkat çekiyor. Sportif bir görünüme sahip olan yeni otomobil, makyajlı LED farlar ile birlikte piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. İşte yeni otomobilin tüm özellikleri;

2021 Honda Accord Motor Performansı

Japonya merkezli otomobil şirketi tarafından tanıtımı yapılan yeni otomobil, iki farklı motor seçeneği ile birlikte piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. 192 Beygir ve 252 beygir seçeneklerine sahip olan yeni aracın Idle Stop performansı ise son derece geliştirilmiş. Tüm bunların yanı sıra manuel şanzıman seçeneğine sahip olmayan yeni otomobil, kullanıcıların karşısına 10 ileri otomatik şanzıman seçeneği ile birlikte çıkacak.

2021 Honda Accord Tasarımı ve Diğer Özellikleri

Tasarımsal olarak son derece sportif bir görünüme sahip olan yeni otomobil, özel olarak geliştirilen LED farları ise göz kamaştırıyor. Apple Car Play desteğine sahip 8 inç büyüklüğünde eğlence sistemiyle birlikte piyasaya çıkacak olan yeni araç da aynı zaman da Android Auto bağlantısı da bulunuyor.

Tüm bu özelliklerin yanı sıra yeni alaşımlı jantlara sahip olan yeni otomobil yeni ızgara sistemiyle de dikkat çekiyor. Bir önceki modele göre daha geniş bir ızgara seçeneğine sahip olan araç, tasarımsal olarak da oldukça iddaalı.

2021 Honda Accord Fiyatı

Honda şirketi tarafından tanıtımı yapılan yeni otomobil 2021 Honda Accord fiyatı ile son derece dikkat çekiyor. 24,770 Dolar başlangıç etiketine sahip olan yeni araç, ilk olarak Amerika Birleşik Devletlerin de satışa sunulacak. Yeni otomobilin ülkemize gelip gelmeyeceği ise henüz belli değil. Yeni otomobilin ne kadar satacağı ise şimdiden merak konusu oldu.

 

 

 

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık