in

26 Nisan da Vizyona Girecek olan Nebula, Yerli Dram Filmleri Arasında Adını Sıkça Bahsettirecek

Dram türünü net bir şekilde yansıtan Nebula filminin yerli filmler arasında olduğunu belirterek başlayalım. Filmin geçtiğimiz yıl içerisinde başlayan çekimlerinin ardından vizyon tarihi 26 Nisan 2019 olarak belirlendi. İlginç hikâyesiyle farklı bir tür arayanları kendisine çekecektir.

Bir yaşamın çocukluktan itibaren başlayan ilginç yapıtaşlarını bir araya getiren Nebula filminde Hay’ın başından pek çok hadise geçecek. Aslında birbiriyle ilişkilendirmenin zor olduğu bu tip olayların psikolojiyi ve insanı yönlendirici olduğunu anlamak zaman alabiliyor. Hay, 7 yaşındayken gördüğü bir at iskeletiyle başlayan gözlemlerine gençliğinde de devam eder. 20’lerinde şahit olduğu bir olay ise onu çocukluğunda karşılaştığı bu manzaraya götürür. Kurban kesilirken gördüğü manzara ile çocukluğunda gördüğü manzarayı birbirine bağlar. Artık hayatının her anında farklı bir an ve yaşanmışlık ile bağlar kurmaya başlayacaktır.

Nebula filmi başrol oyuncuları arasında Barış Mert Bilgi, Ömer Bora ve Ali Yavuz Ilman’a rastlıyoruz. Tarık Aktaş ise filmin senaryosunu yazdığı gibi yönetmenliğini de yaparak vizyona taşıyor.

Bu içerik FİKİRLE formlarımız ile oluşturulmuştur. Siz de içerik ekleyebilirsiniz

Rapor et

Fikrinizi Öğrenebilirmiyiz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Geleceğin Meslekleri, Meslek Seçimi Yaparken Bu 10 Mesleği Mutlaka İnceleyin