in

3 Mayıs da Gösterime Girecek Olan Korku Filmi Demon Eye Farklı Konusu İle Dikkat Çekiyo

Demon Eye filmi bir İngiltere yapımı olarak karşımıza çıkıyor. Doğrudan korku türüne hitap eden filmin ilgi çeken bir hikâyesi var. Ayrıca Türkiye’de de Şeytan Göz ismi ile  3 Mayıs 2019 itibariyle sinemalardaki yerini alacak.

Tek bir kişinin ölümünün pek çok insanı üzeceği kesindir. Fakat babanın ölümünün çocuk için çok zor olacağı tartışmaya kapalıdır. Babası hayatını kaybettikten sonra tüm hayatı alt üst olan genç bir kadın ise burada ana karakterimiz oluyor. Film boyunca babasının ölümünün ardında olan sis perdesini kaldırmayı amaçlıyor. Yola ise köyden başlıyor. Köy evlerinde babasının ölümüyle bağlantılı olabilecek bir şeyler arıyor. Bulduğu muska ise dileğini yerine getirmek karşılığında hayatına musallat olacak iblislerin ilk adımına dönüşüyor. Demon Eye için sürükleyici bir seyir zevki bu noktadan sonra başlıyor.

Demon Eye filminin Liam Fox, Ellie Goffe, Jimmy Allen, Kate James ve Darren Day olarak sıralanan bir oyuncu kadrosu mevcut. Yönetmenliği, yapımcılığı ve senaryo yazımı ise Ryan Simons tarafından yapılmış.

Bu içerik FİKİRLE formlarımız ile oluşturulmuştur. Siz de içerik ekleyebilirsiniz

Rapor et

Fikrinizi Öğrenebilirmiyiz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

1200 Adadan Oluşan Maldivler de Muhteşem Bir Tatil Yapmayı Kim istemez ki

Belgesel ve Bilgi Programlarının Öğrenmeye Etkileri