in

3 Mayıs da Vizyona Girecek : Campeones – Şampiyonlar

Campeones filminin aynı zamanda ”Champions” ismiyle lanse edildiğini söylemeliyiz. Keza film Meksika ve İspanya ortak yapımı olarak çekildi. Türkiye için sunulan vizyon tarihinin ise 3 Mayıs 2019 olduğunu gördük. Dram ve komedinin yanı sıra işin içerisine spor türünün de dahil olduğu bir hikâyesi mevcut.

Campeones filminin konusu pek çoğumuzu derinden etkileyebilir. Bir basketbol koçu yardımcısının ana karakter olduğu filmde son derece dramatik bir hava sezinleyebilirsiniz. Ancak bunu komedi ile pozitif bir noktaya taşımayı başarmışlar. Ceza alan yardımcı koçun mahkeme tarafından zorunlu hizmet kapsamında farklı bir takıma koçluk yapmak üzere görevlendirildiğini göreceğiz. 90 gün boyunca engelli oyunculardan kurulmuş bir basketbol takımını çalıştırmak zorundadır. İlk bakışta bu işin tam bir deli saçması olduğunu düşünse de Campeones filminde adına yakışır bir film izleme şansımız var.

Javier Fesser ve David Marques tarafından keleme alınan filmin yönetmen koltuğunda da Javier Fosser’dan başkasını göremiyoruz. Javier Gutierrez, Itziar Castro, Athenea Mata ve Juan Margallo ile Campeones oyuncu kadrosu şekillenmiş.

Bu içerik FİKİRLE formlarımız ile oluşturulmuştur. Siz de içerik ekleyebilirsiniz

Rapor et

Fikrinizi Öğrenebilirmiyiz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Belgesel ve Bilgi Programlarının Öğrenmeye Etkileri

Evde Beslenen Egzotik Hayvanlar Hakkında Dikkat Edilmesi Gerekenler