1. Ana Sayfa
  2. Özgürce Fikirle

Acer, Yeni Oyuncu Monitörünü Sonunda Duyurdu! Karşınızda Acer Predator X25

Acer, Yeni Oyuncu Monitörünü Sonunda Duyurdu! Karşınızda Acer Predator X25
0

Tayvan merkezli teknoloji şirketi Acer, geçtiğimiz günlerde düzenlediği özel bir lansman kapsamında yeni oyuncu monitörünü sonunda duyurdu. Acer Predator X25 ismi verilen cihaz, yüksek yenileme hızı ile dikkat çekerken, kusursuz tasarımıyla da göz dolduruyor. Tam bir oyun canavarı olarak lanse edilen monitör, kullanıcıların karşısına NVDIA G-SYNC teknolojisi ile gelmeye hazırlanıyor. Dilerseniz, Acer firması tarafından tanıtımı yapılan yeni oyuncu monitörünü gelin yakın detaylı olacak şekilde birlikte inceleyelim.

Acer Predator X25 Özellikleri

Acer şirketi tarafından tanıtımı yapılan yeni oyuncu monitörü Acer Predator X25 özellikleri ile dikkat çekiyor. Kusursuz bir ekran tasarımına sahip olan yeni cihaz, kullanıcıların karşısına 1920X1080 çözünürlüğünde çıkmaya hazırlanıyor. Oldukça yüksek bir çözünürlüğe sahip olan yeni monitörünün ekran tazeleme oranı ise 360Hz olarak duyuruldu. Oldukça yüksek bir yenileme hızına sahip olan monitör sayesinde oyun severler, istediği oyunları oldukça akıcı ve net bir görüntü kalitesinde oynayabilecek.

Yüksek FPS değerine de sahip olacağı açıklanan yeni oyuncu monitörü, NVIDIA G-SYNC teknoloji ile birlikte piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Cihaz içerisinde kullanılan teknoloji sayesinde oyun severler herhangi bir ekran yırtılması ile karşılaşmıyor. Ayrıca cihaz içerisinde kullanılan AdaptiveLight teknolojisi sayesinde oyuncu monitörü otomatik ve profesyonel bir şekilde kendiliğinden parlaklık ayarı yapabiliyor.

Son derece şık bir tasarıma sahip olan yeni oyuncu monitöründe ayrıca RGB aydınlatma sistemi de bulunuyor. Söz konusu aydınlatma sistemi sayesinde oyun severler daha şık bir ortamda oyun oynama zevkini yaşayabiliyor.

Yeni Oyuncu Monitörü Ne Zaman Piyasaya Çıkacak?

Acer firması tarafından tanıtımı geçtiğimiz günlerde yapılan yeni oyuncu monitörünün resmi çıkış tarihi ise henüz açıklanmadı. Ortaya atılan sızıntılara göre söz konusu cihaz 2020 yılı içerisinde oyun severler ile buluşacak. Resmi çıkış tarihinin yanı sıra fiyatının da açıklanmadığı oyuncu monitörün ülkemize gelip gelmeyeceği ise henüz bilinmiyor. İlk olarak Asya pazarında satışa çıkması beklenen yeni cihazın ne kadar satabileceği ise oldukça merak ediliyor. Son derece kusursuz bir performansa sahip olan cihazın, ergonomik yapıda olması da oldukça dikkat çekici olarak görülüyor.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap