1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Apex Legends Battle Pass söylentileri ve bilmeniz gereken her şey

Apex Legends Battle Pass söylentileri ve bilmeniz gereken her şey
Apex Legends hakkında bilgiler
0

Bu ay Apex Legends’e büyük bir güncelleme geliyor ve söylentiler yeni bir Savaş Geçidi, yeni silahlar, yeni Efsaneler ve daha fazlası Apex Legends hakkında ipucu veriyor.

Respawn Entertainment‘ın çılgınca popüler bir savaş rüyası oyunu olan Apex Legends,çıkalı sadece bir ay oldu ve  50 milyon oyuncuyu aştı. Respawn ilk sezonunun bu ay geleceğini duyurduğundan, tüm bu oyuncuların yakında oynayacakları yeni eklemeler olacak.

Respawn belirli bir çıkış tarihinden söz etmedi, ancak tam olarak ne alacağız ve ne zaman? Kimsenin tahminine göre, ancak şirket yakın zamanda daha büyük değişikliklerde bulunduğumuzu öneren bir Apex Legends denge güncellemesi yayınladı.

Ayrıca Twitter ve Reddit’te, Respawn’ın bize verdiğinden daha fazla özellik sunan çeşitli sızıntılar var. İşte Savaş Geçidi düştüğünde oyuna ne geldiğiyle ilgili şimdiye kadar duyduklarımız.

Savaş Geçidi muhtemelen Fortnite’ınki gibi olacak.

Respawn’ın Apex Legends sitesinde ki Savaş Geçişini anlatması: “Her mevsim yeni efsanelerin, yeni silahların, temalı ganimetlerin kilidini açmak için yarış.”

Temel olarak, öğelerin kilidini açmak için oynamanız gerekir, böylece Battle Pass Fortnite‘a benzer bir katmanlı sistem kullanabilir. Aynı zamanda, hem silahların hem de yeni Efsanelerin aynı sistem kullanılarak açılabileceğini söylüyor, yani Havok (20 Şubat’ta piyasaya sürüldü) oyunda rastgele çıkan en son silah olabilir. Ayrıca, her yeni Legend için (Caustic ve Mirage ile yaptığımız gibi) gerçek para ya da oyun içi para birimini doldurmanız gerekmeyebilir – en azından bir kısmının kilidini açabileceksiniz.

İlk önce hangi efsaneleri göreceğiz?

Apex Legends Battle Pass söylentileri ve bilmeniz gereken her şey |Oyun

Respawn’ın yol haritasından, Savaş Geçidi düştüğünde en azından bir tane oynanabilir Efsane göreceğimizi biliyoruz, ancak bunların tamamen dahil olup olmadıklarını ya da satın alınmaları veya kazanılmaları gerekip gerekmediği bir sır olarak kalıyor. Kimler alabileceğimize dair resmi bir söz yoktu, ama Reddit’de, Oktan adında bir efsaneye dair yaygın söylentiler oldu:

Başka hangi olası Efsaneleri görebiliriz?

Tıpkı Fortnite meydan okumalarının nasıl sık sık erken sızdığı gibi, gelecekte neler olacağını görmek için Apex Efsaneleri kodunu kullanan insanlar var. Bir Redditor, sahip olduklarımızı içeren bir Efsanelerin listesini almayı başardı, Oktan ve bir sürü olası efsanenin listesi: Apex Efsaneleri bir araç mı alıyor?

Bunun gerçek olup olmadığını söylemek zor, ancak Twitter kullanıcısı @ApexGameInfo, birkaç kod çözülmüş kod satırına dayanarak bir hoverbike alabileceğimizi söylüyor.

Ya solo ve ikili oyun modları?

Apex Legends’ı savaş royası oyunlarının geri kalan bölümlerinden ayıran şeylerden biri, üç kişilik takımlarda oynama zorunluluğuydu. Piyasaya sunulduğundan beri, birçok oyuncu daha fazla oyun modu için uğraşmakta.

Bekleme oyunu devam ediyor

Açıkçası, etrafta dolaşan bazı ilginç söylentiler var, ancak Apex Legends‘in 1. sezonu resmi olarak başlayana kadar hiçbirini bilemeyiz. Güncellemeler için bu sayfayı takip edin ve daha fazla ayrıntı öğrendikten sonra tüm bilgileri buradan alın.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap