in

Apple Dizi Sektörüne El Atıyor

Apple Dizi

Çağımızın en büyük teknoloji devi Apple dizi sektöründe aktif bir rol oynamak adına kolları sıvadı. Netflix, Hulu ve Amazon gibi TV ve internet platformlarına rakip olmayı planlayan Apple, See adını verdiği yeni dizisini geçtiğimiz ocak ayında ilk kez duyurdu. Dizi hakkında gün geçtikçe daha kapsamlı detaylar ortaya çıkıyor ve bu detaylar da insanları şimdiden heyecanlandırmaya yetiyor.

Bilim Kurgu Apple Dizisi: See

Başrolünde ünlü aktör Jason Momoa’nın yer aldığı bu yeni bilim kurgu dizisi özellikle post apokaliptik ögeler taşıması ile şimdiden bir merak konusu haline geldi. Tamamen kaosa sürüklenmiş bir dünyada geçen dizide, korkunç bir virüsün hızlı bir şekilde yayılması sonucunda görme yetisini kaybeden insanların içinde bulunduğu korkunç durum hikayenin ana temasını oluşturuyor. Bir süredir kimsenin görme yetisine sahip olmadığı bir dünyada dünyaya yeni gelen ikiz bebeklerin görebiliyor oluşu adeta bir umut ışığı doğuruyor. Tabi bu durum bir takım problemleri ve insanlığın kötü yönlerini de gün yüzüne çıkarıyor.

Diziye Rekor Bütçe

Apple bu sektörde yerini sağlamlaştırmak adına elinden geleni ardına koymuyor. Edinilen son duyumlara göre dizinin bütçesini bölüm başına 15 milyon dolar gibi bir rakam ile sağlamlaştıran şirket, TV platformu olma yolunda emin adımlarla ilerleyeceğe benziyor. Netflix ve Amazon gibi dev şirketler ile rekabet edecek olan Apple TV bu sektörde de başarı elde etmek adına oldukça iddialı gözüküyor. See dizisine ayrılan bu bütçe ile birlikte diziye duyulan merak katlanarak artmaktadır. Son alınan duyumlara göre ise dizinin tahmini olarak 2019 yılının sonbahar aylarında çıkacağı söyleniyor.

Bu içerik FİKİRLE formlarımız ile oluşturulmuştur. Siz de içerik ekleyebilirsiniz

Rapor et

Fikrinizi Öğrenebilirmiyiz?

Yazar : Heysel

One Ping

  1. Pingback:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Renklerin Dilini Öğren Hayata Bakış Açın Değişsin

Dinleyince Siz De Dert Yaratacak 9 Halk Müziği Yorumu

Hiç Derdiniz Yokken Dinleyince Siz De Dert Yaratacak 9 Halk Müziği Yorumu