1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Apple Music Uygulamasına Yeni Güncelleme Geldi!

Apple Music Uygulamasına Yeni Güncelleme Geldi!
0

Günümüzün en popüler teknoloji şirketlerinden biri olan Apple, geçtiğimiz günlerde yayınladığı özel bir güncelleme sayesinde Apple Music platformuna yepyeni özellikler ekledi. İlk olarak Android cihazlar için yayınlanan söz konusu güncelleme sayesinde kullanıcılar, son derece rahat ve kolay bir şekilde kesintisiz olarak müziklerini dinleyebilecekler. Yakın zaman içerisinde İOS platformuna da gelmesi beklenen güncellemeyi dilerseniz yakından detaylı olacak şekilde gelin birlikte inceleyelim.

Kesintisiz Çalma Özelliği

Apple şirketi tarafından geçtiğimiz günlerde Android cihazlar için yayınlanan güncelleme ile birlikte kesintisiz çalma özelliği kullanıcılara sunuldu. Söz konusu özellik sayesinde kullanıcılar herhangi bir düğmeye basmadan sıradaki şarkıyı otomatik bir şekilde artık dinleyebilecek. Oldukça iyi düşünülmüş bu özellik ile kullanıcılar kesintisiz bir şekilde müzik deneyimi yaşayabilecek.

Android kullanıcılarına sunulan güncellemeyle birlikte indirilen sayfası da tasarımsal olarak değişti. Ayrıca uygulamanın daha stabil ve daha hızlı çalışabilmesi için ek iyileştirmelerde güncelleme ile birlikte kullanıcılara sunuldu. Son gelen güncelleme sayesinde Android kullanıcıları, uygulamayı son derece hızlı bir şekilde kullanabilecek. İlk olarak Android kullanıcılarına sunulan güncellemenin yakın zaman içerisinde İOS kullanıcılarına da sunulması bekleniyor.

Apple Music Nedir?

Apple şirketi tarafından 2015 tarihinde geliştirilen ve kullanıcılara sunulan söz konusu uygulama, müzik dinleme servisi olarak bilinmektedir. Son derece kaliteli müziklerin yer aldığı uygulama, kısa süre içerisinde gösterdiği unutulmaz performans sayesinde milyonlarca aboneye ulaşmıştır.

Apple Music Fiyatı

Apple şirketi tarafından 2015 yılında geliştirilen söz konusu müzik servisi uygulaması Apple Music fiyatı ile dikkat çekiyor. Söz konusu platforma abone olmak isteyen öğrenciler aylık 7 TL öderken, bireysel kullanıcılar ise müzik dinleme servisini kullanabilmek için aylık 14 TL ödeme yapması gerekiyor. Tüm bunların yanı sıra aile paketine sahip olmak isteyen müzik severler ise aylık 21 TL ödeme yapması gerekiyor.

İlk 3 ay tamamen ücretsiz bir şekilde kullanıcılara sunulan müzik dinleme servisi kapsamında öğrenci paketine üye olmak isteyen kullanıcılar, okul kayıtlarını kanıtlaması gerekiyor. Ayrıca öğrenci paketi kapsamında kullanıcılar en fazla 4 yıllık süre ile indirimlerden yararlanabiliyor.

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap