in

Apple Watch 5 Hakkında Ne Biliyoruz?

Apple Watch 5

Apple, giyilebilir teknoloji ürünlerinden olan Apple Watch için oldukça yenilikçi ve güçlü tasarımlar ile geliyor. Firma tarafından yakın zamanda piyasaya sürülmesi planlanan Apple Watch 5 şimdiden merak unsuru haline geldi. Teknoloji devi firma tarafından 2018 yılında piyasaya sürülen dördüncü seri büyük bir beğeni toplamıştı. Üstelik yapılan değerlendirmelere göre firmanın giyilebilir teknoloji ürünleri iPhone ve Mac gibi asıl ürünlerini geçmek üzere. Firma da Watch 5 serisi ile iddialı gelmeyi planlıyor.

Apple Watch 5 Serisindeki Yenilikler

Apple, akıllı saat tasarımlarında da yenilikçi ve eşi benzeri olmayan bir tasarım yolu çizmeyi planlıyor. Watch 5 de OLED ekrana sahip olarak piyasaya sürülecek. Yeni ürün ile ilgili sızan bilgilerin başında serinin seramik ve titanyum olmak üzere iki farklı seçeneğe sahip olacağı söyleniyor. Önceki modellerde yer alan alüminyum gövde yapısına ek olarak üretilecek olan seramik ve titanyum seçenekleri teknoloji severleri oldukça memnun edeceğe benziyor. Apple henüz bu iki seçeneğin doğruluğunu onaylamamış olsa da titanyumun Apple Card üzerinde kullanılmaya başlanması bu iddiayı güçlendiriyor.

Teknoloji Devi Apple’ın Oyun Platformu : Apple Arcade

Ekran Ve Boyutsal Özellikler

Apple Watch 5 serisi OLED ekran özelliğine sahip olacak. Aynı şekilde yakın zamanda gelmesi planlanan üç yeni iPhone modeli ile aynı ekrana sahip olacak olan akıllı saatlerin boyutları da 40 mm ve 44 mm olarak iki farklı seçeneğe sahip olacak.

Bu içerik FİKİRLE formlarımız ile oluşturulmuştur. Siz de içerik ekleyebilirsiniz

Rapor et

Fikrinizi Öğrenebilirmiyiz?

Yazar : Heysel

One Ping

  1. Pingback:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Kolayca Para Biriktirmek İçin Yapmanız Gerekenler

Dijital Detoks Nedir Ve Neden Yapmalıyız?