in

Astrolojiyi Hangi Web Sitelerinden Takip Edebiliriz

Astroloji son yıllarda açık farkla ivme kazanan bir alan haline gelmiştir. İnsanların, teknoloji çağında bilgiye ulaşımın daha kolay olduğundan; astroloji ile ilgili gelişmeleri takip etme ve izleme oranları artmıştır.

Astroloji Nedir?

Astroloji kelime anlamı olarak uzay boşluğunda var olan gezegenlerin ve yıldız olaylarının dünya üzerinde, insan üzerinde ve doğa üzerindeki etkilerini yorumlayan bilim dalıdır. Bazı kaynaklarda tanım olarak falcılık sanatı olarak geçse de; yurt dışında belirli üniversitelerde bilim dalı olarak eğitiminin alınması mümkündür. Astroloji kendi arasında çeşitlenmektedir. Batı Astrolojisi, Hint Astrolojisi, Çin Astrolojisi gibi… Bunların arasından en çok kabul göreni ve evrensel olarak kullanılanı ise batı astrolojisidir.

Astroloji bilimin başlangıç noktası ilk insanlara kadar dayanmaktadır. İlkel çağlarda bile gökyüzü ve doğa olayları insanlar üzerinde büyük hayranlık uyandırmıştır. Bu olaylara hükmetmek ve yönetmek adına da gökyüzü bilimi ile ilgilenmeye başlamışlardır. Zamanla bu alan gelişerek ve bilimsel kaynaklara dayandırılarak genişlemiştir.

Burçlara göre çocuk eğitimi konulu makalemizde ilginizi çekebilir :  Burçlara Göre Çocuk Eğitimi Mümkün mü?

Astroloji İle İlgilenenlere Web Sitesi Önerileri

İnternet ağının modern çağda evlere, iş yerlerine ve mobil telefonlara kadar gelmiş olması, astrolojiyi öğrenmeyi ve takip etmeyi de epey kolaylaştırıyor. Astrolojiyi ilgisi olan ve hiç bilmeyenler öğrenmeye, bilen kişiler ise takip etmeye çalışmaktadırlar. Bu konuda size yardımcı olabilecek web siteleri ve açıklamaları aşağıda bulunmaktadır.

Birçok internet gazetesi sitesinde astroloji ve burç yorumlarına yer vermektedir. Bu sitelerde günlük, aylık ve hatta yıllık astroloji yorumlarıyla beraber, burçlar hakkında ki genel ve evrensel bilgilere de yer verilmektedir. Astroloji bilimi biraz da yoruma dayalı olduğu için sizin hayatınıza en isabetli yorumlar yapabilen astrolog bulup onu takip etmek biraz da sizin becerinize ve ilginize kalmaktadır.

www.astroloji.org

Türkçe dilinde kurulmuş olan site de astrolojinin tarihçesinden, günlük, aylık, yıllık yorumlara, doğum haritanıza ve astroloji ile ilgili birçok bilgiye ücretsiz erişmeniz mümkün. Bu site daha çok astrolojiye yeni başlayanlar için tavsiye edilmektedir.

www.mynet.com/kadin/burclar-astroloji

Bir internet gazetesi olan Mynet astroloji konusunda başı çekenler arasındadır. Ulaşımının kolay ve ücretsiz olması rağbet gören bir yer haline getiriyor. Yine burada astroloji ile ilgili istediğiniz tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bu içerik FİKİRLE formlarımız ile oluşturulmuştur. Siz de içerik ekleyebilirsiniz

Rapor et

Fikrinizi Öğrenebilirmiyiz?

Yazar : Superman

Evde Çiçek Yetiştiriciliği Yaparak Para Kazanmak

İnternetten İzlenen Filmlere Ceza Var Mı?