1. Ana Sayfa
  2. Sinema/Tiyatro/TV

Atiye 2.Sezonu ile Perşembe Günü Netflix Platformunda Yayında!

Atiye 2.Sezonu ile Perşembe Günü Netflix Platformunda Yayında!
2

Son dönemin en popüler dizilerinden biri olarak kabul edilen Atiye 2.sezonu ile izleyicinin karşısına sonunda geliyor. Başrolünde Beren Saat isminin yer aldığı yapım, 10 Eylül 2020 tarihinde Netflix platformunda yayınlanacak. Oldukça farklı bir hikaye yapısına sahip olan dizi, başarılı oyuncu kadrosuyla da son derece dikkat çekiyor. İşte, Atiye dizisi ile ilgili muhteşem detaylar?

Atiye Dizisi Konusu

Atiye konusu itibariyle oldukça dikkat çeken yapımlardan biri olarak kabul ediliyor. Tarihin en eski yerleşim yerlerinden biri olan Göbeklitepeyi konu alan yapım, mistik olay örgüsüyle de oldukça dikkat çekiyor.

Son derece sıradan bir hayata sahip olan Atiye ve ailesi İstanbul da mutlu bir hayat yaşamaktadır. Fakat, Göbeklitepe de yapılan arkeolojik kazı, Atiye’ in hayatını tamamen değiştirecektir. Arkeolog Erhan, kazı esnasında bulduğu sembol ile Atiye’ in arasında bir bağ olduğunu düşünür ve İstanbul’ a gelir. Atiye’ ye durumu anlatan arkeolog, kendisi bir anda mistik bir hikâye’ nin içerisinde bulur…

 

Atiye 2.Sezon Ne Zaman Başlıyor?

fikirsiz-atiye-2-sezonu-ile-persembe-gunu-netflix-platformunda-yayinda

Netflix platformunda yayınlanan ve son dönemin en popüler dizilerinden biri olan Atiye 2.sezon 1. bölüm ile birlikte 10 Eylül tarihinde izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Tüm benliğini kabul eden Atiye, Göbeklitepe içerisinde yer alan geçidi kullanmaya karar verir. Geçidi kullanan Atiye, ölen kız kardeşinin bulunduğu zamana gider. Fakat, işler sandığı gibi gitmeyecektir. Zamansal olgu da ciddi bir sorun yaşayan Atiye’yi artık kimse tanımıyordur…

 

Atiye Oyuncuları

fikirsiz-atiye-2-sezonu-ile-persembe-gunu-netflix-platformunda-yayinda

Atiye dizisi, oyuncu kadrosuyla oldukça dikkat çekiyor. Başrollerinde Beren Saat ve Mehmet Günsür isimlerinin yer aldığı yapımda Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova, Meral Çetinkaya, Cezmi Baskın, Hazal Türesan ile Tim Seyfi gibi önemli isimler de bulunuyor.

 

Atiye Dizisi Hangi Eserden Uyarlandı? Atiye Konusu Nedir?

 

fikirsiz-atiye-2-sezonu-ile-persembe-gunu-netflix-platformunda-yayinda

Atiye dizisi hangi eserden uyarlandı sorusu son dönemlerde oldukça merak edilmekte ve araştırılmaktadır. Netflix platformunun orijinal dizisi olan Atiye, Şengül Boybaş isimli yazarın kaleme aldığı Dünyanın Uyanışı adlı eserinden uyarlanarak çekilmiş ve görsel anlamda desteklenmiştir.

 

2020 Yılında Netflix Abonelik Ücretleri

 

fikirsiz-atiye-2-sezonu-ile-persembe-gunu-netflix-platformunda-yayinda

Son dönemin en popüler dizisi olan Atiye 2.sezon izle seçeneği ile birlikte Netflix platformunda 10 Eylül tarihinde yayınlanacak. Söz konusu diziyi izleyebilmek için Netflix platformuna üye olunması gerekli.

fikirsiz-atiye-2-sezonu-ile-persembe-gunu-netflix-platformunda-yayinda

Platforma üye olmak isteyen izleyiciler SD yayın için aylık 18 TL, HD yayın paketi için aylık 30 TL ve ultra HD yayın paketi için 42 TL ödeme yapması gerekecek. Platforma abone olan kullanıcılar diledikleri dizileri ve filmleri televizyondan, tabletlerinden, bilgisayarlarından, telefonlarından ve oyun konsollarından izleyebilecek.

 

 

 

 

 

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. 3 sene önce

    Gerçekten muhteşem bir dizi ben çok beğeniyorum yeni sezonda ne olacağını çok merak ediyorum sizlerde bu sayfadan Atiye dizisi ile ilgili bilgi alıp izleyebilirsiniz tavsiye ederim

  2. Aylardır beklediğim 2.sezon sonunda başladı. İnanılmaz mistik bir hikayeye sahip olan diziyi mutlaka izlemenizi tavsiye ederim. Olağanüstü ve akıcı bir dizi…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir