1. Ana Sayfa
  2. Sinema/Tiyatro/TV

Avengers: Endgame 25 Nisan da Vizyona Girecek

Avengers: Endgame 25 Nisan da Vizyona Girecek
0

Avengers serisinin yeni filmi olan Endgame filmi ülkemizde 25 Nisan 2019 tarihinde sevenleri ile buluşacak. Yönetmenliğini Joe Russo ve Anthony Russo kardeşlerin yaptığı film vizyona gireceği ilk gün ülke genelinde 117 seans ile hizmete girecek olup toplam 5 adet fragmanla tanıtılmıştır. Baş rol oyuncularımızdan bazıları Robert Downey, Chris Evans, Mark Ruffalo olan film yine Marvel Stüdyolarında çekilmiş olup Marvel Comics’in süper kahramanlarını taşımaktadır.

Bundan önceki seri olan Avengers Infinity War’da bildiğiniz üzere süper kahramanlarımızın çoğu bir anda kül olmuştu. Son seride dünya genelinde en çok hasılat yapan 4. Film olma ünvanını almış olup 1.5 milyar dolar hasılata ulaşmıştı. Endgame serisinde yine büyük gişe rekorları umudunu güden bu serimizde ise yine bol bol süper kahraman bir araya gelecek. Fury, Scarlet Witch, Örümcek Adam, Groot ve Black Panther Thanos’un Sonsuzluk Eldivenindeki tüm kayıp taşları bir araya getirmesinden dolayı kül olarak ortadan kaybolmuş ve tüm dünya büyük bir umutsuzluğa düşmüştür. Geriye kalan kahramanlarımız olan Kaptan Amerika, Thor, Hulk ve Black Widow büyük bir yas içindeyken uzay boşluğunda kontrolsüzce sürüklenen bir uzay gemisinin içinde kalan Nebula ile Demir Adam için işler daha da kötü gitmeye başlar.

Bu Yazıda Neler Var

Ant-Man ile Umut Yeniden Doğar

Kuantum Bölgesinden bir şekilde çıkmayı başaran karınca adamımız Yenilmezler takımına dönüş yaparak umudun yeniden filizlenmesine vesile olacağa benziyor. Endgame serimizde bu kez kahramanlarımız bir den fazla evrenin var olduğunu, bu evrenlerde kendileri gibi özel güçlere sahip kahramanların yaşadığını keşfedecekler ve Thanos’un çarpıklaştırdığı güçler dengesini yeniden değiştirmek için hayatları pahasına büyük bir mücadele içerisine girecekler. Her bir kahramanımız için kişisel değerleri çok büyük olan kayıpları uğruna büyük bir intikam girişimi başlayacak ve Thanos’a karşı birleşecek olan eski yenilmezler ile yeni süper kahramanlar bakalım ne tür aksiyonlarda bulunacaklar.

Yorum Yap