1. Ana Sayfa
 2. Oyun

Bağımlılık Yapacak En Güzel Mobil Oyunlar!

Bağımlılık Yapacak En Güzel Mobil Oyunlar!
5

Gelişen teknoloji sayesinde hayatımıza giren mobil oyunlar, kuşkusuz gündelik yaşamın vazgeçilmez aktivitelerinden biri olmuştur. Hayatımızın vazgeçilmez aktivitelerinden biri olan mobil oyunlar sayesinde kullanıcılar, boş vakitlerini eğlenceli bir şekilde değerlendirebilmekte ve son derece keyifli dakikalar geçirebilmektedir. Peki, hayatımıza giren en güzel mobil oyunlar hangileridir?

 

En Güzel Mobil Oyunlar

fikirsiz-bagimlilik-yapacak-en-guzel-mobil-oyunlar

 

Son dönemlerde piyasaya çıkan mobil oyunlar, kuşkusuz grafiksel özellikleriyle dikkat çekiyor. Adeta bir konsol havası estiren oyunlar sayesinde kullanıcılar, son derece keyifli ve eğlenceli vakitler geçirebiliyor. Bizlerde sizler için oldukça keyifli dakikalar geçirebileceğiniz en güzel mobil oyunlar listesini hazırladık. Dilerseniz söz konusu listeyi detaylı olarak gelin birlikte inceleyelim.

1.      Pubg Mobile

fikirsiz-bagimlilik-yapacak-en-guzel-mobil-oyunlar

En popüler mobil oyunlar listesinde yer alan Pubg Mobile, kuşkusuz son dönemin en dikkat çeken yapımlarından biri olarak kabul ediliyor. Hayatta kalma temalı oyun, aksiyon sahneleriyle göz doldururken, dinamik yapısıyla da dikkat çekiyor. Söz konusu yapımı mobil cihazlarınıza indirebilmek için aşağıda yer alan bağlantı seçeneklerini kullanabilirsiniz.

 

 • Pubg Mobile isimli oyunu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak yüklemek için tıklayınız.
 • Pubg Mobile isimli oyunu İOS cihazlarınıza ücretsiz olarak yüklemek için tıklayınız.

2.      eFootball PES 2020

 

fikirsiz-bagimlilik-yapacak-en-guzel-mobil-oyunlar

 

Son dönemin en dikkat çeken futbol oyunlarından biri olan eFootball PES 2020, grafikleriyle dikkat çekiyor. Son derece gelişmiş grafikleriyle göz dolduran oyun sayesinde kullanıcılar, gerçek zamanlı maçlar yapabiliyor. Multiplayer desteğine de sahip olan oyunu mobil cihazlarınıza yüklemek için aşağıda bulunan bağlantı seçeneklerini kullanabilirsiniz.

 • eFootball PES 2020 isimli oyunu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak yüklemek için tıklayınız.
 • eFootball PES 2020 isimli oyunu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak yüklemek için tıklayınız.

3.      Criminal Case: Pacific Bay

 

fikirsiz-bagimlilik-yapacak-en-guzel-mobil-oyunlar

Sevgiliyle oynanacak mobil oyunlar listesinde yer alan Criminal Case: Pacific Bay, oldukça farklı hikaye yapısıyla dikkat çekiyor. Yüzlerce farklı suç mahallini araştırabileceğiniz oyun dedektiflik temasıyla göz dolduruyor. Söz konusu yapımı ücretsiz olarak mobil cihazlarınıza yüklemek için aşağıda yer alan bağlantı seçeneklerini kullanabilirsiniz.

 

 • Criminal Case: Pacific Bay isimli oyunu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak yüklemek için tıklayınız.
 • Criminal Case: Pacific Bay isimli oyunu İOS cihazlarınıza ücretsiz olarak yüklemek için tıklayınız.

4.      Call of Duty Mobile

fikirsiz-bagimlilik-yapacak-en-guzel-mobil-oyunlar

 

En güzel mobil oyunlar listemizde yer alan Call of Duty Mobile isimli yapım, son derece gelişmiş grafikleriyle dikkat çekiyor. Multiplayer desteğine de sahip olan oyunda, dileyen kullanıcılar 5 vs 5 maçlar yapabilirken, dileyen kullanıcılar ise Battle Royale modunu deneyebiliyor. Çıktığı ilk dönemlerde oldukça ses getiren mobil oyunu ücretsiz bir şekilde oynayabilmek için aşağıda yer alan bağlantı seçeneklerini kullanabilirsiniz.

 

 • Call of Duty Mobile isimli oyunu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak yüklemek için tıklayınız.
 • Call of Duty Mobile isimli oyunu İOS cihazlarınıza ücretsiz olarak yüklemek için tıklayınız.

5.      Hungry Shark Evolution

fikirsiz-bagimlilik-yapacak-en-guzel-mobil-oyunlar

 

En popüler mobil oyunlar listesinde de yer alan Hungry Shark Evolution, son derece eğlenceli yapısıyla dikkat çekiyor. Doymak bilmeyen bir köpek balığını yöneteceğiniz oyunda, dilediğiniz nesnelere saldırabiliyorsunuz. Onlarca farklı köpek balığı türü ile oynayabileceğiniz oyunu ücretsiz bir şekilde indirmek için aşağıda yer alan bağlantı seçeneklerini kullanabilirsiniz.

 

 • Hungry Shark Evolution isimli oyunu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak yüklemek için tıklayınız.
 • Hungry Shark Evolution isimli oyunu İOS cihazlarınıza ücretsiz olarak yüklemek için tıklayınız.

6.      Gardenscapes

 

fikirsiz-bagimlilik-yapacak-en-guzel-mobil-oyunlar

Sevgiliyle oynanacak mobil oyunlar listesinde yer alan Gardenscapes, oldukça keyifli hikayesiyle dikkat çekiyor. Ufak görevler sayesinde bahçemizi geliştirebileceğimiz oyun, dönemin en iddialı yapımlarından biri olarak kabul ediliyor. Söz konusu mobil oyunu, ücretsiz bir şekilde indirmek için aşağıda yer alan bağlantı seçeneklerini kullanabilirsiniz.

 

 • Gardenscapes isimli oyunu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak yüklemek için tıklayınız.
 • Gardenscapes isimli oyunu İOS cihazlarınıza ücretsiz olarak yüklemek için tıklayınız.

 

7.      Candy Crush Saga

 

fikirsiz-bagimlilik-yapacak-en-guzel-mobil-oyunlar

En iyi telefon oyunları listesinde yer alan Candy Crush Saga, dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olarak kabul ediliyor. Söz konusu oyun içerisinde yer alan çeşitli nesneleri patlatarak ilerlediğimiz yapım, oldukça eğlenceli yapısıyla dikkat çekiyor. Dönemin en iyi oyunu olarak lanse edilen söz konusu oyunu, mobil cihazlarınıza yüklemek için aşağıda yer alan bağlantı seçeneklerini kullanabilirsiniz.

 

 • Candy Crush Saga isimli oyunu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak yüklemek için tıklayınız.
 • Candy Crush Saga isimli oyunu İOS cihazlarınıza ücretsiz olarak yüklemek için tıklayınız.

 

8.      Otobüs Simulator Ultimate

fikirsiz-bagimlilik-yapacak-en-guzel-mobil-oyunlar

 

En güzel mobil oyunlar listesinde yer alan Otobüs Simulator Ultimate, Türkiye haritası ile dikkat çekiyor. Son derece gerçekçi bir sürüş dinamiğine sahip olan oyun, son dönemin en dikkat çeken simülasyon oyunlarından biri olarak kabul ediliyor. Otobüs simülasyon oyununu ücretsiz bir şekilde mobil cihazlarınıza yüklemek için aşağıda yer alan bağlantı seçeneklerini kullanabilirsiniz.

 

 • Otobüs Simulator Ultimate isimli oyunu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak yüklemek için tıklayınız.
 • Otobüs Simulator Ultimate isimli oyunu İOS cihazlarınıza ücretsiz olarak yüklemek için tıklayınız.

 

9.      FIFA Futbol

 

fikirsiz-bagimlilik-yapacak-en-guzel-mobil-oyunlar

En popüler mobil oyunlar listesinde yer alan FIFA Futbol isimli yapım sayesinde, mobil cihazlarınızdan Ultimate mod deneyimi yaşayabileceksiniz. Oldukça gerçekçi grafikleriyle dikkat çeken oyunda aynı zamanda farklı etkinliklerde bulunuyor. Dinamik bir yapıya sahip olan oyunu ücretsiz bir şekilde mobil cihazlarınıza yüklemek için aşağıda yer alan bağlantı seçeneklerini kullanabilirsiniz.

 

 • FIFA Futbol isimli oyunu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak yüklemek için tıklayınız.
 • FIFA Futbol isimli oyunu İOS cihazlarınıza ücretsiz olarak yüklemek için tıklayınız.

 

10.  Brawl Stars

 

fikirsiz-bagimlilik-yapacak-en-guzel-mobil-oyunlar

Brawl Stars, mobil cihazlar için özel olarak tasarlanmış ve 3 vs 3 oynanan çok oyunculu savaş oyunu olarak bilinmektedir. En güzel mobil oyunlar listesinde de yer alan söz konusu yapım sayesinde oyun severler oldukça keyifli dakikalar geçirebilmektedir. Dönemin en çok oynanan oyunlarından biri olan söz konusu yapımı ücretsiz bir şekilde indirebilmek için aşağıda yer alan bağlantı seçeneklerini kullanabilirsiniz.

 

 • Brawl Stars isimli oyunu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak yüklemek için tıklayınız.
 • Brawl Stars isimli oyunu İOS cihazlarınıza ücretsiz olarak yüklemek için tıklayınız.

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

Yorumlar (5)

 1. Oyun oynamayı gerçekten seven birisiyim ve bu oyunlarin hemen hepsini oynadım. En iyilerini listelemişsiniz teşekkürler.

 2. FIFA mobile ne kadar PlayStation versiyonunun yerini doldurmasada hiç yokdan idare ediyor en azından benim nazarımda, boş vakitlerde iyi oluyo

 3. Mobil oyunlar içerisinde en sevdiğim Call Of Duty. Yıllardır bunu oyunu hem PC hem de mobil olarak oynuyorum. Bu oyundan sonra ise favorim Pubg. Her ikisi benim favorim.

 4. Bu listeye iki oyun da ben ekleyeyim. Eternium ve Vampire Fall Origins. Rpg ve moba türü seven oyuncular için ikisinin karışımı diyebiliriz 🙂

 5. 2 sene önce

  Pubg Mobile olmazsa olmaz en sevdiğim mobil oyunlardan biridir oynarken zamanın nasıl geçtiğini bilmiyorum bile. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir