in ,

Basenleri Adeta Eriten 7 Mucize Yiyecek

Basenleri Eriten 7 Mucize Yiyecek

Birçok insanın şikâyetlerinin en başında vücutta depolanan yağlar gelir. Sınırsız büyüme özelliğine sahip yağlar özellikle basen bölgesinde yoğunlaşmaktadır. Hareketsiz bir yaşam ve dengesiz beslenme neticesinde basen bölgesi zamanla adeta yağ deposu olur. Bundan ötürü birçok insanın basenleriyle başı derttedir.

Özellikle de günümüzde basenler bayanların büyük derdi olmuş durumdadır. Sürekli olarak basen nasıl eritilir? Sorusunun cevabını aramaktadırlar. Bizde akıllardaki bu soruya cevap niteliğinde olacak ve basenleri adeta eritecek 7 yiyecek olan makalemizi istifadenize sunuyoruz.

İşte, size, Basenleri eriten 7 mucize yiyecek;

Protein Kaynağı Yumurta

Kahvaltıların vazgeçilmezi ve protein kaynağı olan yumurta, kişiyi uzun süre tok tutabilme özelliğine sahiptir. Ayrıca yumurta sizin günlük almanız gereken protein ve kalsiyumu büyük oranda giderir. Öte yandan yumurta adaleleri güçlendirerek yağları yakmaya da yardımcı olur.

Yağsız ve Sossuz Tavuk İncik

Yumurtadan sonra yüksek miktarda protein içeren tavuk göğsü ya da tavuk incik eti, tavuğun yağlı kısımlarına daha fazla tokluk hissi verme açısından çok önemli bir besindir. Ayrıca sindirilmesi noktasında da zorluk çıkarmayan tavuk etinin yedi gün içinde minimum 3 defa yenmesi önerilir. Ayrıca bu tavuğu ızgara yapmanız ve yemeniz daha da faydalı olacaktır. Yağda pişirilen bir tavuğun size yağ yakmada bir faydası olmayacaktır. Aksine daha fazla vücuda yağ almış olacaksınız.

Yemeklerin Sultanı Kuru fasulye

Yemeklerin sultan kuru fasulyenin hem yağ yakıcı hem de basen eriten etkisinin olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır. 100 gram kuru fasulye de sadece 130 kalori bulunmaktadır. Lakin siz, kuru fasulye yedikten sonra “gaz yapıyor” diye şikâyetiniz oluyorsa, o sizin kuru fasulyeyi az yediğinizi gösteriyor. Ama siz haftada iki veya üç defa kuru fasulye tüketirseniz hem bağırsaklarınız yararlı bakterileri salgılayacak hem de gaz probleminden kurtulmuş olacaksınız. Bundan ötürü kuru fasulyeyi tüketme konusunda istekli olalım.

Sağlık Kaynağı Greyfurt

Yağ yakan önemli besinlerden birisi de greyfurttur. İçeriğinde bulunan yüksek oranda enzim ve su ile sağlık kaynağı olan greyfurt, yağlı bölgeleri yakmada önemli bir yere sahiptir. Greyfurdu hem posalı şekliyle tamamen kendisini tüketebilir hem de suyunu içebilirsiniz.

Şifa Deposu Yoğurt

Hem basenler için hem de göbek yağlarının yakılması için yoğurt mucize bir besin kaynağıdır. Mutlaka günlük öğünlerden en az bir tanesine yoğurdu ilave ediniz. Ayrıca yoğurdu zencefil, zerdeçal ve tarçın ekleyerek tüketebilirsiniz.

Yeşilliklerin Arasında Bir Sağlık Deposu Roka

Gerçekten yeşil bitkiler arasında olan roka tam bir sağlık deposudur. İçinde ihtiva ettiği vitamin ve mineraller sayesinde sizi gün boyunca sizi tok tutarak bir yandan da yağ yakmanıza büyük yardımcı olur.

Midenizin Dostu Limonlu Suyu içiniz

Aç karnına her gün olmak üzere limonu suyu tüketiniz. Hem böylece gece boyunca kaybettiğiniz minareler ile vitaminleri tekrar kavuşacaksınız. Ayrıca limonlu su hazmı kolaylaştırır ve kabızlığı yok eder.

Evet! Bu besinler hem besleyici olmaları açısından hem de basen bölge yağlarını eritme açısından oldukça iyidirler. Bundan dolayı siz de yukarıda arz edilen besinlerle basen ve göbek yağlarına veda edebilirsiniz.

”Proshock ice Soguk Dalga Terapisi İle Zayıflamak Acısız ve Risksiz” adlı yazımıza gitmek için tıklayın.

Bu içerik FİKİRLE formlarımız ile oluşturulmuştur. Siz de içerik ekleyebilirsiniz

Rapor et

Fikrinizi Öğrenebilirmiyiz?

Yazar : Bay pencil

One Ping

  1. Pingback:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Huawei P30 İncelemesi, Özellikleri ve Fiyatı