in

Ben is Back-Eve Dönüş Filmi 26 Nisan da Sinemalarda

Ben is Back filminin Türkiye için Eve Dönüş ismiyle yayınlanacağını söylemek gerekiyor. Filmin 26 Nisan 2019 tarihinde gösterime gireceği kesinlik kazandı. Ayrıca drama filmi severler için güzel bir seyir keyfi sunacağı aşikâr.

Eve Dönüş filminin hikâye içeriğine göz attığımızda sıradan bir dram senaryosuyla karşılaşmıyoruz. Ben Burns, sorunlarla boğuşup hayatını bu şekilde sürdürmekte olan bir genç olarak ana karakter oluyor. Holly Burns ise Ben’in annesi rolünde olsa da oğluyla belirli bir mesafeye sahip. Ancak yaklaşan Noel sebebiyle eve dönüş yapan Ben için güzel bir toplanma planı hazırlanır. Ailenin yakın fertleri bir arada iken bazı sırların açığa çıkmasıyla herkes için yıpratıcı bir süreç başlar.

Eve Dönüş filminin yönetmeni ve senaristi olarak Peter Hedges ismine rastlıyoruz. Filmin Julia Roberts, Kathryn Newton, Courtney B. Vance, Melissa van der Schyff ve Lucas Hedges olarak ciddi bir oyuncu kadrosuna sahip olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/XotJC1el6oU” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>

Bu içerik FİKİRLE formlarımız ile oluşturulmuştur. Siz de içerik ekleyebilirsiniz

Rapor et

Fikrinizi Öğrenebilirmiyiz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Rönesans Resim Sanatında Dönemler ve Akımlar

Derya Ürkmez’in Yeni Single Şarkısı Ay Tutulmadan Yayınlandı