1. Ana Sayfa
  2. +40 da Ne Var

Bereket Tanrısı (Priapus) Hastalığı

Bereket Tanrısı (Priapus) Hastalığı
0

Erkeklerin en korkunç kâbuslarında dahi görmekten korktuğu Bereket Tanrısı hastalığı, adını bereketi simgeleyen tanrı Priapus’tan almaktadır. Genellikle düşme sonucu yaralanmalarda, lösemi, anemi ve ereksiyon bozukluklarında kullanılan ilacın doz aşımı neticesinde meydana gelir. Erkek üreme organı olan penisin sertleşmesi ve bu şekilde kalması durumudur.

fikirsiz_bereket-tanrisi-priapus-hastaligi

İktidarsızlık olan erkelerde düşünülenin aksine damarların gevşeme problemi vardır. Penis etrafındaki damarlar gevşeyemediğinden kan ile dolamaz ve sertleşemez. Bunu sağlamak için verilen ilaçlar ile damarlar gevşer ve kanla dolar. Sertleşen penis işlevini yerine getirdikten sonra gevşer ve bu kan, damarlardan vücuda dağılır. Etrafındaki damarlar ise büzülür ve penis bu şekilde yumuşayabilir. Bereket Tanrısı hastalığı olanlarda ise gevşeme gerçekleşemez.

fikirsiz_bereket-tanrisi-priapus-hastaligi

Bazen insanı öldüren merak, insanın organını kaybetmesine de neden olabilmektedir. “Acaba fazla alırsam nasıl olur?” Diye merak eden ve cinselliğin doruklarında uzun süre kalma hissini de yaşamak isteyen erkekler, doktorun önerdiği dozun 2-3 katı miktarda ilaç kullanımı yaparlar. Bunun sonuçları da “insan ya meraktan ya ……… ölür “ atasözünün noktalı kısımlarını doldurduğunuzda ortaya çıkmaktadır.

[irp posts=”12540″ name=”Mastırbasyon Nedemek ? Neden Önemlidir ?”]

Bu Yazıda Neler Var

Priapus Hastalığı Organ Çürümesine Neden Olabilir

fikirsiz_bereket-tanrisi-priapus-hastaligi

Normal ereksiyon olabilen erkeklerde penis etrafındaki damarlar gevşer kala dolar, penis de bu şekilde sertleşir. Boşalma gerçekleştikten sonra, penis etrafındaki damarlar tekrar büzülür ve penis yumuşar. Kirli kan vücuda dağılır ve temizlenir.

Ancak doktorun önerdiği dozdan daha fazla kullanılırsa ereksiyon gerçekleşir ama gevşeme gerçekleşmediğinden kirli kan, penis etrafında kalır. Uzun süre durmasıyla birlikte penis etrafındaki dokular çürümeye başlar. Şiddetli ağrı şikâyetiyle doktora başvurulduğunda artık çok geç olabilir.

Penis etrafındaki kirli kan şırınga ile çekilir. Eğer gevşeme sağlanamazsa diren takılır. Diren ile kan boşaltımı gerçekleşmezse artık organın ampule edilmesi gerekebilir. Bu durum “Ulu sözü dinlemeyen ulur gezer.” Atasözünün vücut bulmuş halidir. Bu şekilde Priapus hastalığı organ çürümesine neden olabilir.

Dönülmez akşamın ufkunda gezinmek istemezseniz doktorun önerdiği dozdan daha fazlasını asla kullanmayın. Oldu da bir hevesle denemek istediniz ve o halde kaldınız. O zaman da en geç 1 saat içinde hastaneye gitmelisiniz. Hemen müdahale edilirse Bereket Tanrısı Hastalığı ile ilgili korkunç organ kaybından kurtulma ihtimaliniz oldukça yüksektir.

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap