1. Ana Sayfa
  2. Para Kariyer

Binance Ne Kadar Komisyon Alıyor?

Binance Ne Kadar Komisyon Alıyor?
Binance Ne Kadar Komisyon Alıyor?
0

Binance, uzun zamandır kullanıcılara kripto para hususunda hizmet veren bir bahis firmasıdır.  Kripto para konusunda fırsat kaçırma korkusu yaşıyorsanız tercihinizi Binance yönünde kullanabilirsiniz. Hızlıca Binance hesabı oluşturarak yatırım yapmaya başlayabilirsiniz. İzlemeniz gereken adımlar da oldukça kolaydır. Hesap oluşturup, ödeme yöntemi seçip alım satım yapmaya başlayabilirsiniz.

Binance ne kadar komisyon alıyor sorusu da çok sık merak edilir. Komisyon oranları diğer borsalara nazaran oldukça düşüktür. Ancak komisyon oranlarına gelmeden önce Binance sistemine nasıl kaydolacağınızı öğrenmeniz daha iyi olur. Yazımızın devamında nasıl kayıt olacağınızı bulabilirsiniz.

Bu Yazıda Neler Var

Binance Hesabı Nasıl Açılır?

Binance hesabı açarak yatırım yapmaya başlayabilirsiniz. Aşağıda nasıl Binance hesabı açabileceğinizi görebilirsiniz;

  • Binanca ana sayfasına giderek sağ üst köşede kaydol butonuna tıklayın.
  • E posta adresinizi girerek güvenilir bir şifre belirleyin. Dilerseniz e posta yerine cep telefon numaranızı da kullanabilirsiniz.
  • Eğer referans kodunuz varsa bu kodu da giriş esnasında kullanmalısınız.
  • Adımları takip ettikten sonra cep telefonunuza ya da mailinize gelen güvenlik kodunu giriniz.
  • Doğrulamanın ardından Binance hesabınızı oluşturmuş olacaksınız. Artık yatırım yapabilirsiniz.

Binance’de Kripto Para Nasıl Alınır?

Binnance’de kripto para alabilmeniz için önce Müşterini Tanı olarak tanınan kimlik doğrulama sürecinden geçmeniz gerekir. Müşterini Tanı sistemi gerçekten belirttiğiniz kişi olduğunuzu ve yasal gereklilikleri gerçekleştirmenizi sağlar. Hesap oluşturduktan sonra farklı yöntemler ile kripto para alabilirsiniz;

  • Kredi veya banka kartı: İlk defa Binance’ye kaydolan kullanıcılar için en basit yöntemdir.
  • Spot cüzdanına fon yatırma: Banka hesabınızdan itibari para transferi yaparak sonrasında bu fonları borsada bozdurabilirsiniz.
  • Binance P2P: Binance’nin eşler arası hizmeti sayesinde başka kullanıcılardan kripto para satın alabilirsiniz.

Binance’de hesap açılışı yaptıktan sonra Binance ne kadar komisyon alıyor yanıtına gelebiliriz. Komisyon oranları BNB kullanacaksanız %0,075, BNB kullanmayacaksanız 0,01 oranında komisyon ödersiniz. Binance kendi kripto parasını ödemeniz durumunda daha düşük komisyon ödemeniz mümkündür. Bununla birlikte referans linki alarak da komisyonlarınızda %20 komisyon elde edebilirsiniz.

Kaynak : https://kredihizmeti.com/binance-ne-kadar-komisyon-aliyor/

Yorum Yap