1. Ana Sayfa
  2. Evde Dekor

Birbirinden Farklı Compact Masa Tablası Modelleri Ana Dağıtım’da!

Birbirinden Farklı Compact Masa Tablası Modelleri Ana Dağıtım’da!
Birbirinden Farklı Compact Masa Tablası Modelleri Ana Dağıtım’da!
0

Kompakt masa çeşitleri dış mekanlarda güvenilir şekilde kullanabileceğiniz ürünlerdir. Kompakt masa tablalarına güvenilir bir şekilde erişebilmek istiyorsanız sizler de Ana Dağıtım’ı tercih edebilirsiniz. Kendi özel CNC makineleri ile plaka halindeki malzemeleri büyük bir titizlikle kesebilen ve boyutlayan marka, compact masa tablası konusunda diğer ürünlerinde olduğu gibi en hassas şekilde ilerliyor.

İşlevsel ve Şık Compact Masa Tablası Çeşitleri

Kompakt masa tablalarının malzemelerinin birçok farklı türü olduğundan dolayı desen konusunda da sizlere geniş bir skalada ürün sunulur. Ortalama 12 mm kalınlıkta olan plakaların kenar kısımlarında kalınlaştırma yapılarak 24 mm, 36 mm, 40 mm ve 60 mm gibi kutu çeşitleri ortaya çıkarılır. Mermer, taş ve ahşap desenlerde bulabileceğiniz kompakt masa tablası modellerini sizler de tercih edebilirsiniz.

Birbirinden Farklı Compact Masa Tablası Modelleri Ana Dağıtım’da!
Birbirinden Farklı Compact Masa Tablası Modelleri Ana Dağıtım’da!

Dayanıklı ve kaliteli materyaller ile tasarlanan kompakt masa tablaları uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz ürün seçenekleri arasındadır. Yalnızca dış mekanlarda değil aynı zamanda iç mekanlarda da kompakt masa tablası kullanabilmeniz mümkündür. Farklı hava koşullarına karşı dayanıklı olabilecek ve çevresel faktörlere karşı dayanıklı olabilecek ürünler sunan Ana Dağıtım sayesinde kusursuz işçilikleri ile dikkat çeken ürünlere sahip olabilirsiniz.

Compact Masa Tablası Fiyatları

Kare, dikdörtgen veya yuvarlak gibi farklı formlarda tasarlanarak sizlere sunulan kompakt masa tablası çeşitleri hafif olmasıyla da dikkatleri üzerine çeker. Bu ürün modelleri kendi içerisinde farklı fiyatlandırmalara sahiptir. Ana Dağıtım güvencesi ile sahip olabileceğiniz kompakt masa tablası fiyatları seçeceğiniz ürünün üretim materyallerine, boyutlarına ve tasarım özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir. Ürün seçimini yaparken fiyatlarla beraber teknik özelliklerini de değerlendirmelisiniz.

Yeni bir compact masa tablası satın alacağınız zaman ürün modeline, renklerine ve boyutlarına dikkat etmelisiniz. Mekan ölçüleriniz ile uyumlu olmayabilecek ürünler seçtiğiniz takdirde sorun yaşayabilirsiniz. Bunun için mekan ölçülerinizi belirledikten sonra ürün seçimi kısmına geçmeniz tavsiye edilir. Balkon ve teras gibi önemli bölgelerde kullanılabilecek kompakt masaların renklerini de dekorasyon stilinize uygun olarak belirleyebilirsiniz. Ana Dağıtım kompakt laminat renk kartelası üzerinde inceleme yaparak aradığınız renklere ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap