Bitexen de Kendi Coin’i Exen Coin İçin Büyük İlgi

Bitexen nedir? Nasıl exen coin kazanılır

Türkiye’nin kripto para borsası piyasasında, kendi coin’i ile büyük ilgi gören Bitexen de Exen Coin  kampanyaları ile exen kazandırmaya devam ediyor.

2018 senesinden beri, bilinen büyük coinlerin yanı sıra, alt coinler ile de al-sat olanağı sağlayan Bitexen, reklam ve tanıtım için seçtiği bu yöntem ile ciddi anlamda başarı kaydetmiş durumda.

Türk mühendisleri ve Türkiye sermayeli bir bilişim şirketi olan Bitexen Teknoloji A.Ş. ödeme yöntemleri ve ödeme sistemleri güvenliği konusunda da kurumsal hizmetler sunmaktadır.

İTÜ ( İstanbul Teknik Üniversitesi ) ARI Teknokent ‘de teknoloji bölümünde faaliyetlerine devam eden Bitexen,  A.Ş. ( Anonim Şirketi ) olarak, toplamda 2.210.000 lira ödenmiş sermayeye sahiptir. Bu açıdan, ülkemiz açısından son derece önemli bir kripto para borsası özelliğine sahiptir. Rakiplerine nazaran yeni bir borsa sayılsa da, izlediği strateji ve verdiği güven alt yapısı sayesinde kısa sürede ciddi bir kitleye ulaşmayı başardı.

ExenCoin Rekor Değere Ulaştı

Sadece kendi borsasında geçerli olan Exencoin, tüm kullanıcılara referans sistemi üzerinden dağıtılmaktadır. Belirli dönemlerde dağıtılan ve sonrasında piyasadaki dolaşımı yakılarak imha edilen Exencoin, TL olarak işlem görmektedir. Referans ile gelen her üyenin ardından, kimlik doğrulaması ve diğer prosedürleri tamamladığında referans sağlayıcı üyeye ufakta olsa bir coin kazancı yansır.

Referans kazancı nedir panelinizden takip etme olanağınız var. Bu sayede, anlık olarak yansıyan kazançları ve kimlerin sizin aracılığınız ile sisteme üye olduğunu da görebilirsiniz. Referansınız ile gelen üyelerin, kimlik doğrulama ve diğer işlemlerini tamamlaması biraz süre alabileceği için referans Exencoin kazancınızın panele yansıması biraz zaman alacaktır.

Şuan kendi sitesinde, 1 Exencoin değeri yaklaşık 18 TL gibi ciddi bir rakama ulaşmış durumda.

Bu kazanılan Exencoinleri TL bazında satarak ve alarak işlem yapan üyeler, dilerlerse ödeme limitine ulaşınca para çekim talebini yapabilirler. Ayrıca, isterlerse diğer kripto para birimlerinin de al-sat işlemlerini yapabilirler.

Web sitesi üzerinden kolaylıkla üyeliğinizi oluşturabilir ve üyelik onaylama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Destek alanı sayesinde, aklınıza takılan her soruya kısa sürede yanıt bulabilirsiniz. Ayrıca, blog ve destek konularıyla size kripto para piyasası hakkında en doğru ve ilgi çekici bilgileri paylaşan bir ekibe sahiptirler. Ayrıca, mobil telefonlarınızdan da Android ve İOS uygulamaları sayesinde kesintisiz işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Bitexen Sürprizlerle dolu

Borsa’nın en çok dikkat çeken ve sevilen özelliklerinden birisi de, ansızın bir yarışma başlatıyor olmasıdır. Bu yarışmada hedefler ve kapsamlar oldukça farklı ve gerçekten heyecan yaratan ödüller koyabiliyorlar üyelerinin önüne. Bu sayede, hem üyelerine kazandırıyor hem de kripto para alım-satım işlemlerini daha zevkli hale getiriyorlar. İnternetten para kazanmak isteyenler için gerçek bir yatırım hedefleyenlere Exen coin yatırımını tavsiye ederiz

Exen Coin Nasıl Alınır?

Kripto paralar içerisinde Exen coin için yatırım yapmak istiyorsanız Bitexen kripto para borsasında hesap açmanız gerekmektedir. Bitexen üyelik oluşturma için ve exen coine yatırım yapmak istiyorsanız: https://www.bitexen.com/?ref=36708205 linke girerek üyelik oluşturabilir ve hesabınızı doğrulama işleminin ardından Exen alım satım işlemlerine başlayabilirsiniz.

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık