in

Bu Konut Projeleri Kaçmaz!!! Hem Faizsiz Hem de Peşinatsız Hemen Ev Sahibi Olabilirsiniz

Her ne kadar ekonomide ki daralma en çok emlak sektörünü etkiliyor olsa da eskilerin “Başımızı sokacak bir evimiz olsun” sözü etkisini hiç bir koşulda kaybetmiyor. Gerek yaşam için gerekse de yatırım amacı ile satılık konut arayışı içerisine girenlerin ilk tercihi ise lüks bir konfor alanı sunan konut projeleri oluyor. 

Satılık konut arayışında olan, bütçesi kısıtlı olup ev almak isteyenler için muhteşem bir yazı hazırladık. Bu yazımızda hem faizsiz hem de peşinatsız uygun ödeme koşulları ile size ev sahibi olma imkanı sunan konut projelerine yer verdik.

#1 Eminevim Ahenk İstanbul Projesi

Beylikdüzü tarafında hayata geçirilen faizsiz ve peşinatsız konut projeleri arasında yer alan Ahenk İstanbul Konut Projesi Emin Otomotiv kapsamında yer alıyor. Bu projede hem peşinat hem de ödeme yok. Şöyle ki 1+1  2+1 3+1 daire seçenekleri sunulmaktadır. 108 ay vade farksız taksit olanağıyla birçok fırsatı kendisinde barındırmaktadır. Beylikdüzü Eminevim Ahenk İstanbul Projesi 500 daireden oluşarak baştaki teslimlerin 20 ay ikinci teslimlerin ise 30 ay sonra yapılması şeklinde düzenleme yapılmıştır. Bu projedeki olanaklar ise yüzme havuzu, fitness center, buhar odası, çeşitli dinlenme ve spor alanları ve sauna şeklinde ilerlemektedir.

  #2 Dumankaya Ritim İstanbul

  İstanbul’da yapılan Dumankaya Ritim İstanbul Projesi Maltepe’de yer almakla beraber peşinatsız bir şekilde hizmete sunuluyor. Bu projedeki daire sayısı 863 ve daireler 5+1’e kadar uzamaktadır.  2+1 daireler  437 bin , 3+1 daireler 557 bin, 4+1 daireler 760 bin olarak odaya ve özelliklere göre değişmektedir.

   #3 Esenyurt City Center

   Esenyurt’ta yer alan City Center projesinde peşinatsız ve faizsiz 36 ay vade farksız taksitle birçok hizmet sunulmaktadır.  Şöyle ki 2+1, 3+1 + 1+1 gibi birçok çeşitte daire imkanları sunularak Özyurt İnşaat ile halka açılmaktadır. Ancak  yüzde 1 KDV uygulanmaktadır. Ofis, AVM, emniyet binası, konut gibi birçok seçeneği içerisinde bulundurmaktadır.

    #4 Dumankaya Adres Panorama Tuzla Evleri

    Tuzla’da yer alan Dumankaya Adres Panorama’da konutlar faizsiz peşinatsız bir şekilde hizmete sunulmaktadır. 2+1, 1+1 gibi birçok konut tipinin bulunduğu projede  2+1 daireler 126 ve 143 bin lira arasında değişmektedir.

     Bu içerik FİKİRLE formlarımız ile oluşturulmuştur. Siz de içerik ekleyebilirsiniz

     Fikrinizi Öğrenebilirmiyiz?

     Yazar : Romantik07

     One Ping

     1. Pingback:

     Bir cevap yazın

     E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

     Loading…

     0

     Yaz Ayları İçin Saç Bakım Önerileri

     Gittikçe Yaygınlaşan Alzheimer Hastalığından Kurtulmak Mümkün mü?