in

Captain Marvel 8 Mart da Vizyona Girdi

Captain Marvel filmi hakkında
Captain Marvel filmi hakkında

8 Mart 2019’da vizyona giren fantastik filmimizin baş rollerinde yine Kaptan Amerika ve Yenilmezler serisinde gördüğümüz Fury ile bu kez karşımızda süper güçlere sahip olan bir Kaptan Kadın’ımız var. 2D, 3D, Türkçe Dublaj ve Orijinal Türkçe alt yazılı olarak izleme seçeneğimiz olan bu filmin oyuncularını ise aşağıdaki şekilde listeleyebiliriz;

  • Brie Larson
  • Gemma Chan
  • Jude Law
  • Mckenna Grace
  • Samuel L. Jackson

Süper Kahraman odaklı filmimizin yönetmen koltuğunda ise Anna Boden ve Ryan Fleck yer almaktadır. 7+ yaş itibari ile izlenmeye uygun olan yeni filmimiz Marvel Stüdyolarında çekilmiştir. Toplam 124 dakika olarak çekilmiş olup Fantastik türünün yanı sıra Aksiyon kategorisine de sahiptir. Bu nedenle Aksiyon severler için de hız kesmeden izlenebileceğini belirtmek isteriz.

Carol Danvers = Caprain Marvel

Filmde Carol Danvers’in nasıl oldu da Captain Marvel’e dönüştüğünü izleyeceğiz. Daha doğrusu bir dönüşüm değil de Dünya’ya düşüşünü konu alan bu filmde süper güçlere sahip olan çekici ve bir o kadar da güzelliği – endamı ile göz dolduran Carol Danvers bir şekilde dünyamıza düşer. Hafızasını yitirmiş olan baş rol kahramanımız dünyamızı keşfetmeye başladıkça çeşitli görüntüler görerek geçmişten kareler görmeye başlar. Çok eskiden dünyada yaşadığını hatırlamaya başlayan Carol bu görüntüleri araştırmaya başlar ve bu araştırma sırasında güvenebileceği tek kişinin Shield ajanlarından Fury olduğunu anlar. Kahramanımız bir yandan geçmişini hatırlamak ve öğrenmek ile meşgul olurken bir yandan da kendisinden gizlenmiş ve süper güçlerini keşfetmesi için engellenmiş olduğunu hatırladıkça güçlerini ortaya çıkarmak için bir hayat mücadelesine girmek zorunda kalır. Bu zorundalığın sebebi ise kendisini yakalamaya çalışan yani geçmişini unutturanların gerçek yüzünü öğrenmesidir. Olaylar silsilesi sırasında kahramanımız güçlerini keşfedecek, öğrenecek, arttıracak ve haklı ile haksızı ayırt ederek gerçek bir süper kahraman olmaya çalışacaktır.

Bu içerik FİKİRLE formlarımız ile oluşturulmuştur. Siz de içerik ekleyebilirsiniz

Rapor et

Fikrinizi Öğrenebilirmiyiz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Dünyanın En Kalabalık 7 Ülkesi

Kaliteli Bir Uyku İçin Altın Değerinde 6 Tavsiye