1. Ana Sayfa
  2. Güzellik Cilt Bakımı

Cilt Lekeleri İçin Maske Nasıl Kullanılır?

Cilt Lekeleri İçin Maske Nasıl Kullanılır?
Cilt Lekeleri İçin Maske Nasıl Kullanılır?
0

Hemen hemen herkesin problemi olan sivilceler ergenlik döneminde daha sık görülür. Yanlış yok etme işlemleri sonucunda ciltlerde hasar kalabilir. Kötü görüntüler yok edilemez duruma gelir. Bedeniniz derilerde meydana gelen hasarı önlemek için gerekli olandan fazla kolajen ürettiği zaman cilt yüzeyinde birikmeye yol açar. Bu izler de hızla meydana gelir. Cilt lekeleri için maske iyileşme sürecinde vücudun kolajen oranını ayarlaması önem taşır.  Yumuşak yapı da kırmızı ve pembe renkte şişlikler meydana gelir. Küçük aynı zamanda derin çukur şeklindeki izler ise lcepick ismi ile bilinir. Kenarları dik olan yuvarlak yapıdaki çöküntüleri ise boxcar adı verilir.

Cilt Lekeleri İçin Maske Türleri

Cilt Lekeleri İçin Maske Çeşitleri
Cilt Lekeleri İçin Maske Çeşitleri

Cilt lekeleri ile kalıcı sivilce izleri ile karıştırılmaması gerekir. Geçici renk değişimleri cilt yapısına uygun maskeler ile özel yöntemler sayesinde yok edilebilir.  Sadece cilt bozukluklarında değil tüm rahatsızlıkların en iyi tedavisi problemin oluşmasını önlemekten geçer. Sivilce izleri ile yaşamınıza devam etmemek için doğru ve bilinçli ürünler kullanmanız gerekir.

Parlak canlı orta kurulukta bir cilt yapınız olabilir. Sivilce izlerini önlemek için hemen her akne çeşidi kontrol altına alınıp tedavi edilebilir. Etkili lezyonlarda bile çözüm sunan cilt lekeleri için maske çeşitleri cilt yapınıza uygun olarak üretilir. Cilt lekeleri için maske çeşitleri sivilcelerin bırakmış olduğu izleri giderir. Cilt lekeleri için maske çeşitlerini https://www.petitemaison.com.tr/yuz-maskesi sitesinde bulabilirsiniz.

 

Yorum Yap