1. Ana Sayfa
  2. Sinema/Tiyatro/TV

Çocuklar Bu Filme Bayılacak | Acemi Kaşifler Görevimiz Kocaayak |24 Mayısda Sinemalarda

Acemi Kaşifler Görevimiz Kocaayak
0

Mission Kathmandu: The Adventures of Nelly & Simon filminin Türkiye için duyurulan ismi Acemi Kaşifler: Görevimiz Kocaayak oldu. Filmin animasyon olması ailecek izlenebilecek bir statüye ulaşmasını sağlıyor. Kanada yapımı filmin ayrıca komedi ve macera açısından da doyurucu olduğu söylenebilir. Vizyona gireceği tarih 24 Mayıs 2019 olarak netleşti.

Acemi Kaşifler: Görevimiz Kocaayak filminde Antropoloji üzerine çalışan bir üniversite hocasıyla acemi bir dedektifin hikâyesine konuk olacağız. Macera dolu bu hikâyede Simon ve Nelly gerçekten efsaneleşmiş bir yaratığı bulmanın peşine düşecekler. Ancak bu yolculuk tehlikelerle dolu olduğu için akıl, mantık ve sağduyu her zaman ihtiyaç duyacakları erdemlere dönüşecek. Acemi Kaşifler: Görevimiz Kocaayak filmi bu yönüyle hem çocuklar hem de aileleri için öğretici bir nitelik barındırabilir.

Filmin seslendirmen kadrosunda Rachid Badouri, Sylvie Moreau, Guillaume Lemay-Thivierge, Lise Castonguay ve Stephane Crete öne çıkıyor. Arka planda da yoğun bir ekip var. Senaryo için Andre Morency ile Pierre Greco ortak çalışmışlar. Yönetmenliği ise Pierre Greco ile Nancy Florence Savard ikilisi üstlenmiş.

Yorum Yap