in

Çocuklar için Yepyeni Bir Animasyon Filmi UglyDolls 10 Mayıs da Sinemalarda

Animasyon, komedi ve macera türlerini içeren UglyDolls filminin daha çok küçük izleyici kitlesine hitap ettiğini vurgulamalıyız. Fakat ailecek izlenebilecek eğlenceli bir film olarak görülmesi muhtemel. 10 Mayıs 2019 tarihinde vizyonda olacak olan UglyDolls animasyon filminin Amerika yapımı olduğunu hatırlatalım.

UglyDolls konusu itibariyle bir grup oyuncağın macera dolu yolculuğunu beyazperdeye aktaracaktır. Moxy isimli ana karakter Uglyville kasabasının en sevimli üyeleri arasındadır. Dağın ardında neler olduğunu bilmek istemesi ise köreltemediği merak duygusu ve afacanlığıyla özdeşleştirilebilir. Arkadaşlarını ikna ederek dağın ardında ne olduğunu görmek için yola koyulmaları ise tehlikeli bir oyuna dönüşecektir. Çünkü ışıl ışıl şehrin güzel olduğu kadar tehlikeli bir takım düzenleri de vardır.

UglyDolls seslendirmen kadrosuna göz attığımız zaman Janelle Monae, Nick Jones, Emma Roberts, Pitbull, Gabriel Iglesias gibi önemli isimlerle karşı karşıya kalıyoruz. Yönetmenliği Kelly Asbury üstlenirken hikâyeyi Blaise Hemingway ile Larry Stuckey kaleme alıyor.

Bu içerik FİKİRLE formlarımız ile oluşturulmuştur. Siz de içerik ekleyebilirsiniz

Rapor et

Fikrinizi Öğrenebilirmiyiz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

High Life Yarın Sinemalarda Gösterime Giriyor