1. Ana Sayfa
  2. Aile ve İlişkiler

Damadı Çılgına Çevirecek Gelinlik İç Çamaşırları

Damadı Çılgına Çevirecek Gelinlik İç Çamaşırları
0

Bu Yazıda Neler Var

Gelin İç Çamaşırları

fikirsiz_damadi-cilgina-cevirecek-10-gelinlik-ic-camasiri

Her kadın düğününde en güzel olmak için en güzel gelinliği ve en güzel aksesuarları kullanmak ister. Gelin adayları bu özel günde sadece dış görünüşüne değil, iç giyimine de özen gösterir. Nihayetinde bu özel günün gecesi olduğu gerçeği de yadsınamaz. Eşini iki kez büyülemek isteyen gelin adayları gelinlikleri kadar gelinlik iç çamaşırları seçimlerinde de hassas davranırlar.

fikirsiz_damadi-cilgina-cevirecek-10-gelinlik-ic-camasiri

Gelin iç çamaşırları beyaz renkli ve seksi olan tasarımlardır. Normal iç çamaşırlarına nazaran daha alımlı ve daha göz alıcı olan gelin iç çamaşırları arasında birçok farklı tasarım bulunmaktadır. Gelin adayları iç çamaşırlarını genellikle takım halinde almayı tercih ediyorlar. Bu sayede hem daha uyumlu hem de daha gösterişli bir görünüm oluşabiliyor. Takım halinde bulunan gelin iç çamaşırları arasında daha çok dantelli ve transparan olan çamaşırlar tercih ediliyor. Bu çamaşırlar arasında seksi tangalar, albenili sütyenler bulunuyor. Tabi ki bunlar normal giyim tarzında olan gelin iç çamaşırları. Gelin adayları düğün gecelerinde jartiyer giymek isterlerse onlar için de hem farklı hem de oldukça ilgi çekici gelin iç çamaşırları bulunuyor.

fikirsiz_damadi-cilgina-cevirecek-10-gelinlik-ic-camasiri

Bilindiği üzere erkekler jartiyer konusunda oldukça hassastırlar. Hatta can alıcı noktalarından biri olduğu da söylenebilir. Bu sebeple gelinliğinizin altına şık bir jartiyer takımı giyerek düğün sonrasında eşinizi bir kez daha büyüleyebilirsiniz. İsteyenler için tül, isteyeler için göz alıcı dantel detayları ile süslenen bu çamaşırları siz de gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Gelinlik İç Çamaşırları

fikirsiz_damadi-cilgina-cevirecek-10-gelinlik-ic-camasiri

Gelin adayları düğün öncesinde gelinlik alışverişi yaparlar. Bu alışverişte en çok zaman harcanan kısım ise gelinlik seçimi olmaktadır. Gelinlik dış görünüm için çok önemlidir. Herkesin gözünün sizde olacağını düşündüğünüzde ister istemez güzel olma gereği duyarsınız. Bu durumu düğünün sonrası için düşündüğünüz de de, eşinizin gözü size olacaktır. Ona en güzel şekilde görünmek için de en güzel iç çamaşırlarını seçmek istersiniz.

fikirsiz_damadi-cilgina-cevirecek-10-gelinlik-ic-camasiri

Gelinliklerin altından giyilen gelinlik iç çamaşırları arasında farklı tasarımlar bulunuyor. Bu tasarımlar her ne kadar farklı olsa da asıl konu seksi görünüm sağlamak ve eşinize daha farklı görünüm sağlamaktır. Gelinlik iç çamaşırları arasında gelin adayları genellikle takım olarak satılan iç çamaşırlarını tercih etmektedirler. Bu çamaşırlar arasında yer alan her parçada dantel veya tül detayları kullanılmaktadır.

fikirsiz_damadi-cilgina-cevirecek-10-gelinlik-ic-camasiri

Sizlerin de bildiğiniz gibi dantel ve transparan iç çamaşırları kadınları daha seksi görünüme kavuşturmaktadır.  Gelinlik iç çamaşırları genelde beyaz renk tercih edilse de çok daha kışkırtıcı renk skalasına sahiptir. Nihayetinde gelinliğin altına giyileceği için kırmızı gibi cırtlak bir renk kesinlikle kullanılmamalıdır. Beyaz gelinlik iç çamaşırları sizlerin hem sade hem de daha alımlı görünmenizi sağlayacaktır.

Eğer düğün sonrasında kıyafetiniz ile eşinize sürpriz yapmak isterseniz jartiyerleri tercih edebilirsiniz. Jartiyerden etkilenmeyen erkek yok denecek kadar azdır. Sizleri daha kadınsı ve daha göz alıcı bir görünüme ulaştıran jartiyerlerde de farklı model ve tasarım seçenekleri bulunmaktadır.

Seksi Gelinlik İç Çamaşırları

fikirsiz_damadi-cilgina-cevirecek-10-gelinlik-ic-camasiri

Kadınlar her zaman güzel ve alımlı görünmek ister. Bunun için sadece dış görünümüne değil iç görünümüne de özen gösterirler. Yakın zamanda düğünü olacak olan gelin adayları her ikisine de daha fazla özen göstermektedirler. Bildiğiniz üzere gelin adayları gelinlik seçimi konusunda aşırı özen gösterirler. Bu özenin sebebi ise, elbette ki düğünün yıldızı olacağı içindir. Düğün sonrasında da bu durum geçerlidir. Eşinin tüm ilgisinin onda olacağını düşünen gelin adayı sadece gelinliğine değil, gelinlik iç çamaşırlarına da özen göstermektedirler.

fikirsiz_damadi-cilgina-cevirecek-10-gelinlik-ic-camasiri

Eşine güzel görünmek isteyen her kadın seksi çamaşırlar giymeyi tercihe eder. Gelinlik iç çamaşırlarında da birbirinden farkı model ve tasarımlarda seksi gelinlik iç çamaşırları bulunmaktadır. Bu iç çamaşırları arasında birçok farklı seçenek bulunuyor. Fakat bütün seksi gelinlik iç çamaşırlarında dantel veya transparan detaylar kullanılmaktadır. Bunun sebebi ise dantelli iç çamaşırlarının kadınlara asil bir görünüm kazandırması, şeffaf ayrıntıların ise seksi bir duruş sergilemesidir. Seksi gelinlik iç çamaşırları arasında yaygın olarak kullanılan tasarımlar ise tangalar, g-stringler ve seksi sütyenler olmaktadır. Bu çamaşırlar normal zamanlarda da kadınları daha seksi bir görünüme kavuşturmaktadır. Özellikle dantelli ve tül detayları bulunan iç çamaşırları sizleri bambaşka bir güzelliğe kavuşturacaktır.

Eğer seksi gelinlik iç çamaşırları arasında farklı tasarımlar arıyorsanız, jartiyerleri tercihlerinizin arasına ekleyebilirsiniz. Tüm bu çamaşırlar sizleri oldukça güzel bir görünüme kavuşturacaktır.

Yorum Yap