1. Ana Sayfa
 2. Online Alışveriş ve Moda
Trendlerdeki Yazı

Değişik Öğretmenler Günü Hediyesi İçin Fikirler (20 Öneri)

Fikirsiz ailesi olarak 24 Kasım öğretmenler günü için sizlere değişik öğretmenler günü hediyesi önerileri hazırladık. Üstelik bonus hediye önerisi ile :)

Değişik Öğretmenler Günü Hediyesi İçin Fikirler (20 Öneri)
9

Öğretmenler gününün yaklaşmasıyla birlikte birçok kişide tatlı bir hediye telaşı oluştu. Bazı öğrenciler, öğretmenlerine bu özel günde çiçek hediye etmeye hazırlanırken bazı öğrenciler ise değişik öğretmenler günü hediyesi alabilmek için araştırmalara başladı. 20 Önerinin yer aldığı yazımızın sonunda bonus bir öneri ile karşılaşacaksınız.  🙂

24 Kasım tarihinde kutlanacak öğretmenler günü için hediye arayışlarına başlayan öğrencilerin karşısına ise oldukça farklı hediye fikirleri çıktı. Öne çıkan hediyelerden biri de hiç kuşkusuz el yapımı magnetler oldu. Peki, 24 Kasım öğretmenler günü için önerilen değişik öğretmenler günü hediyesi fikirleri neler? İşte, öğrenciler tarafından merak edilen ve araştırılan bu sorunun kapsamlı yanıtı…

20 Değişik Öğretmenler Günü Hediyesi Fikirleri

Değişik Öğretmenler Günü Hediyesi Fikirleri
Değişik Öğretmenler Günü Hediyesi Fikirleri

Fikirsiz ailesi olarak 24 Kasım öğretmenler günü için siz değerli okuyucularımıza değişik öğretmenler günü hediyesi önerileri hazırladık. Sizlerde hazırladığımız bu önerilerden herhangi birini seçebilir ve öğretmenler günün de öğretmeninize verebilirsiniz. İşte, birbirinden güzel öğretmenler günü hediyesi fikirleri…

1.      Özel Tasarım Kupa Bardaklar

Değişik öğretmenler günü hediyesi fikirleri
isme özel kupa bardak 

Çay ve kahve tüketmeyi seven bir öğretmeniniz var ise bu önerimiz tam size göre. 24 Kasım öğretmenler günü için özel olarak bir kupa bardak hazırlayabilir ve öğretmeninize hediye edebilirsiniz. Hazırlayacağınız bu bardağa öğretmeninizin ismini ya da resmini bastırabilir ve zarif bir isme özel hediye hazırlayabilirsiniz.

2.      Not Defteri Takımı

Bizleri yetiştiren ve topluma kazandıran öğretmenlerimiz için bir başka hediye önerimiz ise not defteri takımıdır. Herhangi bir matbaa ile anlaşabilir ve not defterine öğretmeninizin adını yazdırabilirsiniz. Ayrıca, not defterinin yanında yine isme özel kalem koyabilir ve öğretmeninize hediye ederek onun mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

3.      Muhteşem Bir Kokuya Sahip Parfüm Önerisi

Parfüm, öğretmenler gününde alınabilecek en güzel hediyelerden biridir. Özellikle kokusu hoş olan ve her yerde bulunmayan parfümleri alabilirsiniz. Alacağınız parfüm kutusuna yine özel bir kutu tasarımı yaptırabilir ve 24 Kasım da öğretmeninize hediye edebilirsiniz.

4.      El Yapımı Magnetler

El yapımı magnetler, hiç kuşkusuz son dönemlerin en popüler hediyelerinden biridir. Sizlerde isimli magnet tasarımı yapabilir ve öğretmenler gününde teslim edebilirsiniz. Ayrıca, öğretmeninizin resmini magnete yapıştırabilir ve bu özel günü daha anlamlı hale getirebilirsiniz.

5.      Özel Tasarım Termos

Değişik öğretmenler günü hediyesi fikirleri
Öğretmenler günü hediyesi termos almak ister misiniz: İsme özel Termos

24 Kasım öğretmenler günü için özel tasarım isme özel termos hazırlatabilir ve öğretmeninize teslim edebilirsiniz. Standart termoslara ek olarak hazırlatacağınız bu termos’ un üzerine öğretmenizin ismini yazdırabilir ve günün her anında sizi hatırlamasına sebep olabilirsiniz. Oldukça dikkat çeken bir değişik öğretmenler günü hediyesi değil mi?

6.      Spor Tutkusu Olan Öğretmeninize Matara

Öğretmeninize matara almak her ne kadar kulağa absürt gibi gelse de yanılıyorsunuz. Özellikle spor yapan ve çevreci bir öğretmeniniz var ise ona özel tasarım matara hediye edebilirsiniz. Bu sayede hem çevreyi koruyabilir hem de öğretmeninizin mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

7.      Şık Bir Fincan Takımı

Değişik öğretmenler günü hediyesi fikirleri
Değişik öğretmenler günü hediyesi fikirleri: İsme özel kahve fincanı

Öğretmenler günü hediyesi için şık bir fincan takımı fikri kulağa hiç de yabancı gelmiyor. Sizlerde isimli bir fincan takımı alabilir ve bu fincan takımı için özel bir kutu hazırlayabilirsiniz. Kutunun içerisine taze kavrulmuş Türk kahvesi ve lokum koyabilirsiniz. Bu sayede öğretmeninize vereceğiniz hediyeye de ayrı bir hava katmış olursunuz.

8.      Özel Çikolata Kutusu

Değişik öğretmenler günü hediyesi fikirleri
Değişik öğretmenler günü hediyesi fikirleri : Özel kutuda çikolata

Eşinize ya da sevgiliye öğretmenler günü hediyesi olarak oldukça özel bir hediye alabilirsiniz. Kalp şeklinde hazırlatacağınız özel bir kutunun içerisine çeşit çeşit çikolataları koyabilirsiniz. Çikolataları özel bir şekilde kutunun içerisine koyduktan sonra üzerine not bırakabilir ve 24 Kasım öğretmenler gününü kutlayabilirsiniz.

9.      Erkek Öğretmenler İçin Kravat Önerisi

Erkek öğretmenler günü hediyeleri arasında en çok tercih edilen bir kravat olacaktır. Özel tasarım kravatların yanı sıra öğretmeninizin tuttuğu takımın renklerinden oluşan bir kravat alabilir, onun mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

10.  Oscar Ödülü

Değişik öğretmenler günü hediyesi arayışı içerisindeyseniz doğru yerdesiniz. Öğretmenler günü için öğretmeninize isimli Oscar heykeli hediye edebilirsiniz. Hediye edeceğiniz Oscar heykeli sayesinde öğretmeninizin başarısına vurgu yapabilir ve o günü daha anlamlı hale getirebilirsiniz.

11.  Duvar Saati Hediyesi

Öğretmenler günü için duvar saati satın alabilirsiniz. Satın alacağınız bu duvar saatine öğretmenizin ismini yazdırabilir ya da branşı ile ilgili özel bir söz yazdırarak hediyenizi verebilirsiniz.

12.  Yastık Hediyesi

Yastık, son dönemlerde oldukça popüler olan hediyelerden biri olarak görülmektedir. Öğretmenler günü için isme özel yastık sipariş verebilir ya da öğretmeninizin resmini yastığa bastırarak ona hediye edebilirsiniz.

13.  Anahtarlık Hediyesi

İsme özel anahtarlıklar, öğretmenler günü için oldukça idealdir. Sadeliği seven öğretmenleriniz için yine isme özel bir anahtarlık yaptırabilir ve hediye edebilirsiniz. Yaptıracağınız bu anahtarlık sayesinde günün her anında sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz.

14.  Fotoğraf Baskılı Özel Çerçeve

Değişik öğretmenler günü hediyesi arıyorsanız özel bir çerçeve yaptırabilirsiniz. Yaptıracağınız bu çerçeveye sınıfınızın resmini koyabilir ve alt köşeye altın harflerle öğretmeninizin ismini yazdırabilirsiniz. Oldukça özel olan bu hediye sayesinde her daim öğretmeninizin aklında olabilirsiniz.

15.  Minyatür Bahçe Hediyesi

Değişik öğretmenler günü hediyesi fikirleri

Değişik öğretmenler günü hediyesi için size ilginç bir önerimiz var! Minyatür bahçe tasarımı yaptırabilir ve değerli öğretmeninize hediye edebilirsiniz. Minyatür bahçe içerisinde okul tasarımını yaptırabilir ve öğrencileri ekleyerek şık bir tasarım oluşturabilirsiniz.

thumbnail
Öğretmenler günü hediyesi el yapımı
Kendin Yap Hediyelik Harika El Yapımı Kolye Önerileri

16.  Makyaj Aynası

24 Kasım öğretmenler günü için özel tasarım makyaj aynası yaptırabilirsiniz. Özellikle gümüşten ve altından yaptırılan aynalar, o güne ayrı bir hava katacaktır. Ayrıca, gümüş ve altından yaptırdığınız makyaj aynasının arkasına “24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun” yazısı yazabilir, günün anlam ve önemini belirtebilirsiniz.

17.  Powerbank Hediyesi

Teknoloji ile iç içe yaşayan bir öğretmeniniz var ise Powerbank alabilir ve öğretmeninize verebilirsiniz. Sade Powerbank yerine isimli ve imzalı bir tasarıma sahip isme özel Powerbank yaptırabilirsiniz.

18.  Kalem Seti

Öğretmenler günü için özel yapılan kalem setlerinden alabilir ve hediye edebilirsiniz. Özellikle o güne farklı bir anlam katmak isteyen kişiler, alacakları kalem setini bambu ağacından yaptırabilir ve imzalı bir şekilde öğretmenlerine verebilir.

19.  Bileklik Hediyesi

İsimli ve gümüşten yapılan bileklikler her zaman popülerliğini koruyan hediyelerden biridir. 24 Kasım öğretmenler günü için sizlerde özel tasarım bileklik yaptırabilir ve o gün öğretmeninize şık bir kutu eşliğinde teslim edebilirsiniz.

20.  İsme Özel Kaşe

Değişik öğretmenler günü hediyesi fikirleri
isme özel kaşe aferin

24 Kasım öğretmenler günü için isme özel kalem kaşe yaptırabilirsiniz. Yaptıracağınız bu kaşenin tasarımını özel olarak oluşturabilir ve kaşe tasarımında öğretmeninizin imzasını kullanabilirsiniz.

Bonus: Bağış Sertifikası

Öğretmenler günü için alabileceğiniz belki de en güzel öğretmenler günü hediyesi hiç kuşkusuz bağış sertifikası olacaktır. Öğretmeninizin adına TEGV- Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfına 200 TL’lik bağış yapabilir ve 1 öğrencinin okumasına yardımcı olabilirsiniz. Yapacağınız bu bağıştan sonra tarafınıza isimli bir sertifika verilecektir. Verilen bu sertifikayı öğretmeninize hediye edebilir ve o günü oldukça özel hale getirebilirsiniz.

Değişik öğretmenler günü hediyesi fikirleri hakkında hazırladığımız yazımızın da sonuna geldik. Sizlerin de öğretmenler günü hediyesi ne olabilir hususunda fikirlerinizi merak ediyoruz. Yorum kısmından aklınıza gelen öğretmenler günü ilginç fikirler ekleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorumlar (9)

Popüler Yorumlar
 1. Paylaşım için çok teşekkürler. Öğretmenler için böyle ufak hediyeler bile çok sevindirici oluyor.

 2. 1 sene önce

  Öğretmenler için hazırlanabilecek değişik güzel hediye fikirleri var. Ne alacağını bilemeyenler için iyi bir fikir olabilir.

Yapılan Yorumlar
 1. 1 sene önce

  artık öğretmenler günü için kupalar basit kalmaktadır. ama bu sayfadaki diğer hediye fikirleri çok hoşuma gitti. teşekkür ederim 🙂

 2. 1 sene önce

  Hediye fikirleri gerçekten güzel ama eskisi kadar artık öğretmenler gününü kutlayamaz olduk yine de güzel fikirler oluşturuyor.

 3. bazen insan aklı duruyor sanki. yılda bir alınacak hediyeler için bile bir fikrimiz olmayabiliyor. verdiğiniz fikirler için teşekkürler

 4. Öğretmenler günü için kafamda bir hedi oluştu ve çok yardımcı oldu bu bilgilendirme için teşekkür ederim.

 5. Bence en güzel öğretmenler günü hediyesi ögretmenlerin öğrencilerini yetiştirebildiklerini görmesidir ve bu özel günlerde ögrencilerin bunları göstererek öğretmenlerini sevindirmesidir.

 6. çok teşekkür ederim faydalı oldu

 7. Çok iyi şeyler seçmişsin.Ben ne alacağımı bilmiyordum sayende buldum

 8. 1 sene önce

  Öğretmenler için hazırlanabilecek değişik güzel hediye fikirleri var. Ne alacağını bilemeyenler için iyi bir fikir olabilir.

 9. Paylaşım için çok teşekkürler. Öğretmenler için böyle ufak hediyeler bile çok sevindirici oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir