in

Destroyer Filminin Türkiye Gösterimi Bugün Başlıyor

Son derece zengin bir oyuncu kadrosuna sahip olduğu için göze çarpan Destroyer filmi vizyona girmeye hazır. Türkiye’de 19 Nisan 2019 tarihinde gösterime sunulacak olan Amerika yapımı film etkin bir hikâyeye sahip. Suç, aksiyon ve dram türleriyle gerçek bir hikâye anlatımıyla karşı karşıya kalacağız.

Destroyer filminin hikâyesini incelediğimizde kızı Shelby ile ciddi sorunları olan, mesleki deformasyona uğramış ve sosyal hayatında tutunamayan bir kadın görüyoruz. Çok güçsüz bir imaj çizilmiş olsa da Los Angeles Polis Departmanı bünyesindeki en iyi dedektiflerden birisi olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Bu bağlamda yıllar önce elinden kıl payı kaçırdığı Silas isimli suçlu bu çöküşün başlangıç temellerinden birisini oluşturuyor. Fakat şimdi Silas’ın yaşadığını öğrenerek yeniden onun peşine düşmek üzere. Dedektif Erin Bell’in hikâyesinde nefes kesen bir hayatla karşı karşıya kalacağız.

Phil Hay ve Matt Manfredi tarafından kaleme alınan senaryonun bizleri şaşırtacağı bazı yönleri olduğunu düşünüyoruz. Ters köşelerle ilginçleşecek olan filmin Nicole Kidman, Sebastian Stan, Toby Kebbell, Tatiana Maslany ve Scoot McNairy gibi dev bir oyuncu kadrosuna da ev sahipliği yaptığını belirtelim. Yönetmenlik ise Karyn Kusama‘ya verilmiş.

Bu içerik FİKİRLE formlarımız ile oluşturulmuştur. Siz de içerik ekleyebilirsiniz

Rapor et

Fikrinizi Öğrenebilirmiyiz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Çocuklarda Obsesif Kompulsif Bozukluk-OKB

Yazın En Büyük Sorunu Ter Kokusundan Kurtulmanın 12 Muhteşem Yöntemi