in ,

Disney+ Obi Wan Kenobi Dizisi İle İddialı Geliyor

Disney+ Obi Wan Kenobi Dizisi

Star Wars evreninin en sevilen karakterlerinden biri olan ve Anakin’in ustası Obi Wan Kenobi ve hayatı Disney+ vasıtasıyla bir dizi haline gelerek yeniden izleyici karşısına çıkıyor. Serinin orta üçlemesinde efsanevi karaktere Ewan McGregor hayat vermişti. Tıpkı filmde olduğu gibi dizinin de başrolünde Ewan McGregor yer alacak. Elbette bu haber hem McGregor hem de Star Wars hayranlarını oldukça mutlu etti.

Obi Wan Kenobi dizisi ile ilgili tüm bilinenleri bu yazıda bulabilirsiniz.

Disney + da Yeni Hamlelerden Biri

Obi Wan Kenobi dizisi Disney+ platformu tarafından iddialı bir yapım olarak izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Platformun yayın hayatına başlamasıyla birlikte bolca Star Wars konulu yapımlar görmeye başlayacağımızın bir sinyali niteliğinde olan bu dizide evrenin başka sevilen karakterlerini de yeniden görebiliriz. İlk etapta bir sinema filmi olarak izleyici ile buluşmayı planlayan Obi Wan Kenobi, Han Solo’nun eleştirmenler tarafından pek çok olumsuz yorum almasının sonucunda bir dizi projesi olarak hayata geçirilmeye çalışılacak.

Alınan bilgilere göre dizi 6 ya da 8 bölümden oluşacak. Bu bölüm sayısı elbette yalnızca ilk sezonun bölüm sayısı olarak tahmin ediliyor. Fakat dizinin toplamda kaç sezon olarak hedeflendiği de gelen bilgiler arasında yer almıyor.

Disney+ 2019 yılının Kasım ayında yayın hayatına başlamayı planlıyor ve bu platformda pek çok Disney hikayesi göreceğimizin de sinyalini veriyor.

Netflix’ın Orijinal Türk Dizilerini İncelemeye Aldık

Dizinin Konusu Hangi Dönemde Geçecek?

Obi Wan Kenobi dizisi eleştirmenler ve Star Wars fanları tarafından ortaya atılan iddialar doğrultusunda Kenobi’nin Tatooine gezegeninde sürdürdüğü Luke Skywalker’a göz kulak olduğu ve aynı zamanda inzivaya çekildiği dönemlere odaklanacak. Efsanevi karakter Kenobi’nin Anakin Skywalker’dan sonra ne yaptığı ve hayatını nasıl geçirdiği fanlar tarafından merak edilen ve bolca teori üretilen bir dönemdi. Disney+ da bu merak edilen döneme ışık tutmak istemiş olabilir.

Bu içerik FİKİRLE formlarımız ile oluşturulmuştur. Siz de içerik ekleyebilirsiniz

Rapor et

Fikrinizi Öğrenebilirmiyiz?

Yazar : Heysel

One Ping

  1. Pingback:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Sevdiğinizi Söylemek İçin Geç Kalmayın

Özel Günlerde Mutlu Olabilmek İçin İşte Size 12 Tavsiyemiz