1. Anasayfa
  2. Online Alışveriş ve Moda
Trendlerdeki Yazı

6 Muhteşem En Çok Satan Erkek Kol Saati

En Çok Satan Erkek Kol Saati listemizde muhteşem 6 saate yer verdik. işte en çok satan saatler listemiz

6 Muhteşem En Çok Satan Erkek Kol Saati
0

En Çok Satan Erkek Kol Saati  markaları ve modelleri yer alan yep yeni bir liste ile karşınızdayız. En çok satılan saatler hangileri inceledik ve sizler için 6 muhteşem erkek kol saati listeledik.

Erkek aksesuarları arasında en çok tercih edileni olan saat, klasik, spor ve şık giyim tarzına uygun şekilde çeşitlere sahiptir. Özellikle çalışma hayatında şık giyinmek zorunda olan erkekler tarafından sıkça kullanılan kol saatleri, renk, model, yapıldığı malzeme ve kalitesine göre değişik fiyatlandırmalara tabi tutulmaktadır. İşte, en çok satan erkek kol saati listemiz!

En Çok Satan Erkek Kol Saati: Fossil FFS5251SET Erkek Kol Saati

en çok satan erkek kol saati: fossil
en çok satan erkek kol saati: fossil

Koyu gri ile eskitilmiş kahverengi derinin bir araya getirildiği, Fossil FFS5251SET, Erkek Saat modelleri arasında en çok satan saatler listemizin ilk sırasını kapmayı başarıyor. 2300 TL ile 2500 TL arasında değişen fiyatı ile oldukça hem şık hem kaliteli bir saat alma şansını yakalıyorsunuz. Bu kadar pahalı bir saatin de en çok satın alınan saat olması, saat tutkunlarının aşka varan hislerini ortaya koymaya yetiyor.

En Çok Satan Saatler: Emporio Armani AR1979 Erkek Kol Saati

en çok satan erkek kol saati
en çok satan erkek kol saatleri

En çok satan erkek saatleri listemizin ikinci sırasını siyah, lacivert ve gri renklerinin bulunduğu Emporio Armani AR1979 erkek kol saati alıyor. Emporio Armani tam bir can kurtaran özelliği taşıyor. Kordonunda kullanılan zincirimsi tasarıma sahip hasır yapı, saatin hem klasik giyim için hem de spor giyim için uygun hale gelmesini sağlıyor. Takım elbise ile tam bir uyum içerisinde takılabilen bu hem spor hem şık saate sahip olmak için 750 TL ile 1000 TL arasında bir bütçe ayırmanız gerekiyor.

Diesel DZ7315 Erkek Kol Saati

en çok satan erkek saat modelleri
en çok satan diesel erkek saat modelleri

Adeta bir makinenin içerisini andıran sıradışı tasarımı ile spor saatler kategorisine giren Diesel DZ7315, erkek kol saati listemizin üçüncü sırasını almayı başarıyor. 2000 TL ile 2500 TL arasında fiyatlarla satışa sunulan Diesel, tam bir sportmen saati. Üniversite öğrencileri, öğretim elemanları ve sporcular tarafından çokça tercih edilen saatin koyu gri, siyah ve füme renk çeşitleri bulunmaktadır.

Casio AE-1000W-1AVDF Erkek Kol Saati

en çok satan erkek saat modelleri
en çok satan erkek saat modelleri

En çok satan erkek kol saati listemizin dördüncü sırasını alan, üzerinde bulundurduğu pusula, dünya haritası ve dijital saat göstergesi ile Casio AE-1000W-1AVDF Erkek Kol Saati tek renk seçeneği ile piyasa sürülmüş durumdadır. Şık detaylarla bezeli bu tasarım harikası saate sahip olmak için 200 TL ile 300 TL arasında bir bütçe ayırmanız yeterli olacaktır.

Welder Moody WWRC803 Erkek Kol Saati

en çok satan erkek saat modeli
en çok satan erkek kol saati modeli

Isı enerjisine duyarlı olarak renk değiştirme özelliği bulunan Welder Moody WWRC803 erkek kol saatine sahip olmak için 1500 liradan fazla bir bütçe ayırmanız gerekiyor. En çok satan erkek kol saati arasında beşinci sırada yer alan Moody, hem kalite olarak hem de tasarım olarak büyük ilgi görüyor.

Diesel DZ1437 Erkek Kol Saati

en çok satan erkek saat modelleri
en çok satan erkek kol saati modelleri

En çok satan saat markası olarak öne çıkan Diesel DZ1437 modelli erkek kol saati, şık ve mat tasarımı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Siyah sevenlerin tek tercihi olan Diesel DZ1437 ile takım elbiseleri ayrı bir tarz yakalıyor. Spor giyim tercih eden erkeklerin de sıkça tercih ettiği saatte ikinci renk olarak gümüş kullanılmış. Zaman zaman indirime giriyor olsa da saatin genel piyasası 750 TL ile 1200 TL arasında değişiyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir