1. Ana Sayfa
  2. Teknolojik Gelişmeler

En İyi Android Kilo Verme Uygulamaları Nelerdir?

En İyi Android Kilo Verme Uygulamaları Nelerdir?
1

Kilo vermek düşünce ile kolay görülebilen ama eyleme dökülünce çok zorlayan bir işlemdir. Bunun için en iyi Android kilo verme uygulamaları hemen göze çarpar. Uzun zamandır aşırı derecede yiyecek tüketen kişiler almış oldukları fazla yağı vermek için elbette kas gücüne ihtiyaç duyarlar. Vücudun kas oranı ne kadar düşükse spor yapma durumu daha zorlaşır ve bu sefer pes etme gibi düşünceler akılda gezinebilir.

Sadece spor değil aşırı beslenme alışkanlığının da çok az sınırlara indirilmesi kilo verme olasılığını azaltır. Fakat profesyonel bir yardım ile bu durumların atlatılması oldukça kolaydır. Öyleyse güzel bir destek almak adına hangi Android programlarının kullanılması uygundur. Birlikte detaylı şekilde incelemeyi gerçekleştirelim.

5 Muhteşem Kilo Verme Uygulaması

5 Muhteşem Kilo Verme Uygulaması

5 Muhteşem kilo verme uygulaması listesini sizler için özel olarak hazırladık. İşte işinize yarayabilecek muhteşem uygulamalar;

1- MyFitnessPal

MyFitnessPal

En iyi Android kilo verme uygulamaları arasında bulunan MyFitnessPal bünyesinde 6 milyondan fazla yiyecek planı bulunuyor. Tüm gıdaların karbonhidratları, kalorileri, lif ve şeker bilgileri sunulduğu için düzenli beslenme alışkanlığı kolayca kazanılabiliyor. Bunların yanı sıra güç antrenmanları, kardiyo ve daha pek çok özel olarak programlanan egzersizler yer alıyor.

2- Google Fit

Google Fit

Özel olarak DSÖ ve Amerikan kalp sağlığı örgütü ile tasarımı gerçekleşen bu program 10 milyondan fazla kullanıcıya destek veriyor. Sizlerin vücudunu analiz eden ve çok iyi tanıyan Google Fit, özel program geliştirerek sağlıklı bir hayatınızın olmasını sağlıyor. Ayrıca çeşitli öneriler sunarak yapılan hataların telafisini gerçekleştirmenize olanak tanıyor. Kilo verme uygulamaları arasında her zaman ön saflarda olmayı da başarıyor.

3- YAZIO

YAZIO

Hızlı şekilde kilo vermek isteyen kişiler bu programdan rahatlıkla yararlanabilirler. YAZIO programı 5 milyondan fazla kullanıcısı olan kas geliştirme, zayıflama, diyet, kalori kontrolü ve egzersiz günlükleri sunuyor. Böylece özel bir destek veren uygulama sayesinde fazla kilolardan kurtulmak mümkün oluyor.

4- Aqualert

Aqualert

Su, dünyanın en önemli yaşam kaynağıdır. Vücudumuz günlerce aç kalabilir ama susuz sadece 3 günü zor geçiririz. Su ayrıca vücuttaki yağı atmak için çok değerlidir. Bolca su tüketerek fazla yağlardan kurtulmak çok kolay. Bu uygulama sizlerin su ihtiyaçlarını haber vererek, su tüketiminize yardımcı oluyor. Belirli saatlerde su içmeyi unuttuğunuz anda uygulama alarm vererek su içmeniz gerektiğini hatırlatıyor.

5- Runtastic

Runtastic

Oldukça ünlü olan ve milyonlarca kullanıcının favorisi haline gelen Runtastic uygulaması, en iyi Android kilo verme uygulamaları arasında yer alıyor. Diyet programının yanı sıra fitness olara diyet listesine destek olmak isteyen kişiler bu programı indirerek daha fazla yağ yakabilirler. Çeşitli fonksiyonları ile gayet profesyonel uygulama haline gelen Runtastic uygulaması, zayıflama adına önemli bir adım atmanızı sağlayacak.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. çok mükemel bir telefon son teknoloji aleti ben aldım hiç birşeyi yok donma filan yok herkese şidetle tavsiye ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir