En Tarz Laptop Çantaları ve Fiyatları

Popcorner En Tarz Laptop Çantaları ve Fiyatları

Laptop veya diğer adıyla diz üstü bilgisayarlar günümüzde en çok kullanılan ve istenilen yere rahatlıkla taşınabilen elektronik cihazlardır. Kullanılması kadar taşınması da önemli olan bu hassas makineleri cihaza özel tasarlanan laptop çantası içinde taşımak gerekir. Standart tasarımlardan farklı olan bu laptop çantaları; darbeyi engeller, çiziklerin oluşmasını önler, toz veya toprak gibi dış etkenlere karşı koruma sağlar.

Diğer çantalarla karşılaştırıldığında laptop çantası diz üstü bilgisayarlarınızı istediğiniz yere taşımanın en güvenli yoludur. Laptopunuzu korunaklı bir şekilde saran laptop kılıfları aynı zamanda konforlu taşıma sağlar. Tasarım farklılıklarına sahip çantalar cihazınızın büyüklüğüne ve modeline göre alternatife de sahiptir. Ayrıca seçeceğiniz çantanın markası ve tasarımı da önemlidir. Özellikle hem şık hem de kullanışlı bir ürün alarak stilinizi korumak istiyorsanız Popcorner koleksiyonlarındaki Wouf laptop çanta modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Laptop Kılıfı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Laptop çantası alırken dikkat etmeniz gereken en önemli şey bilgisayarınızın ölçüleridir. Alacağınız kılıf ya da çanta bilgisayarınızı tam sarmalıdır. Kullanacağınız çantanın büyük ya da küçük olması cihazınızın zarar görmesine neden olabilir. Bu nedenle cihaz modeline göre doğru seçim yapmanız önemlidir.

Popcorner En Tarz Laptop Çantaları ve Fiyatları

13 inçten başlayan 15.6 laptop kılıfı gibi seçenekleri bulunan ve 16 inçe kadar değişen boyutlardaki çantalar, bu modellerdeki her bilgisayara uyum sağlıyor. Laptop çantası fiyatları, su geçirmezlik özelliği ile ön plana çıkan ve dört bir yanında 5mm’lik köpük koruması bulunan tasarımlarla Popcorner’da şekilleniyor. Kaliteli fermuar yapısına sahip olan çantalar, yağmurlu havalarda dahi suya karşı kalkan görevini üstlenerek koruma sağlıyor.

Dizüstü bilgisayar kılıfı modellerinde farklı taşıma aksesuarlarının olması kendi stilinize göre taşımanızı kolaylaştırır. İster evrak çantası olarak kullanın isterseniz de laptoplarınızı güvenle taşımak için tercih edin farklı tasarımlarıyla tarzınızı tamamlayabilirsiniz. Wouf laptop koruyucu kılıfları doğa manzaraları, hayvan figürleri, desen içeren minimalist tasarımlar unisex kullanımlarıyla avantaj sağlıyor. Ofis şıklığınızı tamamlamak ve konforu yaşamak için de laptop kılıfı edinmelisiniz.

Fonksiyonel Kullanıma Sahip Olan Laptop Çantaları

Kanvas baskı tekniği ile üretilen ve aktın kabartmalı etikete sahip olan Popcorner distribütörlüğündeki Wouf çantalar ve laptop kapak kılıfları şıklığıyla cezbedici bir hal alıyor. Gün içerisindeki şıklığınıza eşlik eden modeller, gece dışarı çıkarken kıyafetinize uyum sağlıyor. Modeline göre cep detaylarıyla farklı eşyalarınızı da taşıma imkânı veren çantalar, ihtiyacınız olan araç gereçleri de taşıma kolaylığı tanıyor.

Tasarımına ve modeline göre değişiklik gösteren, iPad kılıfı veya Macbook air çanta olarak da kullanabileceğiniz çantalar üst düzey koruma sağlıyor. Kullanım kolaylığı ve konforu ile ön plana çıkan Wouf marka laptop çantası kadın ve erkekler için vazgeçilmez seçeneklerden biri oluyor

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık