in

Fransız yapımı Çifte Hayatlar , 26 Nisanda Vizyona Girecek

Fransız yapımı yeni filmlerden olan Çifte Hayatlar filminin Doubles Vies orijinal ismiyle lanse edildiğini göreceksiniz. Tabi ki uluslararası sinema platformları için Non-Fiction ismi esas alınıyor. 26 Nisan 2019’da ülkemizde de vizyona girecek filmin dram ve komedi karışımı olduğunu belirtelim.

Çifte Hayatlar filminde bir yayımevi içerisinde dönen salt bir hikâye göreceğiz. Teknolojinin nimetlerinden fazlasıyla faydalandığımız bir dönem yaşıyoruz. Bu bağlamda bir yayımevinde yönetici pozisyonunda çalışan Alain ile yayımevi aracılığıyla kitaplarını bastıran Leonard’ı ilgilendiren bir gelişmeye tanık olacağız. Artık sektörün teknolojik anlamda bir ivme kazanmasıyla kitap basılma, satılma ve arz talep oranları dibe vurmuştur. Tam orta yaş dönemlerine ulaşan bu iki adam ise ağlanacak hallerine gülme noktasında iken Çifte Hayatlar filmi ile karşımıza çıkmaktadır.

Çifte Hayatlar filminin Olivier Assayas yönetmenliğinde çekildiğini görüyoruz. Filmin senaryosunda da kendi imzası bulunuyor. Başrollere baktığımız zaman Juliette Binoche, Pascal Greggory, Aurelia Petit, Guillaume Canet ve Christa Theret ile oluşturulmuş bir kadroya rastlıyoruz.

Bu içerik FİKİRLE formlarımız ile oluşturulmuştur. Siz de içerik ekleyebilirsiniz

Rapor et

Fikrinizi Öğrenebilirmiyiz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Motorola’nın 5G Destekli Moto Z4 Modeli Hakkında Sızan Son Bilgiler

Basur Ya da Diğer Adıyla Hemoroid Nedir? Tedavisi Sadece Ameliyat mı?