İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Bugün TV de Ne Var

Game Of Thrones ’un Merakla Beklenen Devam Dizisi

Game Of Thrones ’un Merakla Beklenen Devam Dizisi
1
+ - 3

Tüm zamanların en sevilen dizisi olma özelliğini taşıyan Game of Thrones, sekizinci sezonu ile ekranlara veda etmiştir. Dizinin final sezonunun yaşattığı hayal kırıklığı da en az dizi kadar konuşulmuş ve bazı hayranlarını son sezonun yeniden çekilmesi için harekete geçirmiştir. Dizide yarım kalmış hissi uyandıran ve izleyiciyi tatmin etmeyen olay örgüsü bir devam dizisininçekileceği yönündeki dedikoduların da artmasına neden oldu. Nihayet dizi yapımcılarından beklenen açıklama geldi ve Game of Thrones spin off dizisinin çekimlerine başlandı.

Akıl Kurcalayan Olaylar Silsilesi Çözüme Kavuşacak Mı?

 Game of Thrones spin off dizisinin alıştığımız evrenden çok daha öncesinde geçeceği edinilen ilk bilgilerin arasında gelmektedir. Henüz kralın şehrinin inşa edilmediği ve demir tahtın yer almadığı bir evrenden bahsediliyor. İşte bu evrende ormanın çocuklarının işgalci insanlar ile ilk kez karşılaşması anlatılacak gibi duruyor. Dizinin tam sekiz sezonu boyunca işlenen Ak Gezenler mevzusu da bu devam dizisi ile açığa çıkacak.

İlginizi Çekebilir: Kitaptan Sinemaya Uyarlanmış 3 Muhteşem Film

Ormanın çocukları tarafından yaratılan Gece Kralı ve kralın ordusu Ak Gezenler’in ilk kez ortaya çıkışı ve insanlığı yok etmedeki amaçları da bu dizi ile birlikte izleyiciye detaylı bir şekilde  aktarılacak. Dizinin hayranları tarafından en çok merak edilen konulardan biri olan Ak Gezenler ve ormanın çocuklarının iş birliği gibi hala gizemini koruyan olayları bu devam niteliğindeki yeni dizide göreceğiz.

Game Of Thrones Hakkında Merak Edilenler

Devam dizisi olma özelliğini taşıyan bu yeni yapım da yine HBO kanallarında ekrana gelecek ve Game of Thrones serisinin efsane yazarı George R. R. Martin ile yapılan bir iş birliği sonucunda senaryosu yazılacak. Dizinin çekimleri de başlanmış bulunduğundan akıllarda kalan tek soru dizinin çıkış tarihi. Yapımcılar tarafından yapılan açıklamalara bakıldığında dizi en erken 2021 tarihinde ilk bölümü ile ekranlara gelecek gibi duruyor.

Dizide yer alan oyuncular arasında ismi netleşen Naomi Watts ve Miranda Richardson oldu. Dizinin isminin de Bloodmoon yani Kanlı Ay olacağı da söylentiler arasında yer alıyor. Dizi, kralın şehrinin ve Westeros’un işgalinden tam 5 bin sene öncesini anlatacak.

Yorum Yap

Yorumlar (3)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.