Geçen Hafta Vizyona Giren Spider Man: Far From Home

Spider-Man: Evden Uzakta / Spider-Man: Far From Home Türkçe Altyazılı Resmi Fragman

Marvel Sinematik Evreni tarafından yeniden çekilen Spider Man Homecoming filminin ardından bu eğlenceli süper kahramanın devam filmi olan Spider Man Far From Home, 2019 yılının merakla beklenen filmleri arasında yerini almıştı. Geçen hafta vizyona giren filmler arasına katılan Spider Man de sevilen süper kahramanı tıpkı ilk filmde de olduğu gibi yetenekli oyuncu Tom Holland canlandırıyor.

Avengers: Endgame Sonrası İlk Film | Spider Man Far From Home

Spider Man Far From Home, hem sevilen bir süper kahramana odaklanmasından dolayı hem de Avengers: Endgame filminden sonra vizyona girecek olan ilk Marvel filmi olmasından kaynaklı yılın en merak edilen filmleri arasında yerini almıştır.

Peter Paker’ın sevilen kahraman Tony Stark sayesinde keşfedilip Yenilmezler grubuna dahil edilmesiyle geçen süreçte Yenilmezler grubunun başına türlü felaketler gelmiştir. Thanos ile savaşan Peter Parker da bir müddet ortadan kaybolduktan sonra Avengers: Endgame filmi ile yeniden hayata dönmüştür. Tony Stark ile adeta bir baba oğul ilişkisine sahip olan Peter Parker, artık tek başına ve kendi ayakları üstünde bir süper kahraman olmak zorundadır.

Spider Man, ergenlik döneminden yetişkinliğe geçiş aşamasında her daim göz önünde olmuş bir süper kahraman olma özelliğini taşıyor. Evrende oldukça önemli bir yere sahip olan bu genç süper kahraman kazanmış olduğu süper güçlerini kontrol etmeye ve idolü Tony Stark’ın izinden yoluna devam etmeye çalışıyor.

 

Sevilen Oyuncular Da Peter Parker’a Eşlik Ediyor

Spider Man Far From Home yine sevilen genç aktör Tom Holland ile devam ederken, Holland’a bu filmde Jake Gyllenhaal, Zendaya, Samuel L. Jackson, Jacob Batalon, Cobie Smulders ve Jon Favreau gibi tanıdık isimler de eşlik ediyor. Filmin belki de en merak edilen sahnesi olan Samuel L. Jackson’ın hayat verdiği Nick Fury karakteri ile Peter Parker’ın karşılaşması yeni maceraların da yolda olduğunu habercisi olarak yorumlanıyor.

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık