in

George R. R. Martin’den Oyun Severlere Müjde: Elden Rıng

Yaptığı işlerle son zamanların en iyi yazarları kategorisinde yer almayı başaran ve sevilen dizi Game of Thrones’un kitaplarının yazarı olan George R. R. Martin, bu defa bir oyun ile sevenlerini memnun etmeye hazırlanıyor. Elden Ring adı verilen bu gizemli oyun şimdiden oyun sevenlerin dikkati çekmiş durumda. Playstation ve PC oyunları arasında yerini alması beklenen oyunun bir Role Playing Game olarak tasarlandığı da alınan bilgiler dahilinde.

Usta Ellerden Çıkmış Bir Oyun Olacak

George R. R. Martin ve Hidetaka Miyazaki iş birliği ile çıkması beklenen bu yeni oyunda bu iki başarılı isim aktif rol oynayacak. Hikaye anlatımı konusunda oldukça başarılı olan Martin ve Dark Soul isimli sevilen oyunun yaratıcısı olan Miyazaki’nin iş birliği sonucunda çıkacak olan Elden Ring isimli oyunu oyun severler şimdiden heyecan ile bekliyor.

Oyun Severler Bu 10 Oyun İçinde Sizin Favori Oyununuz Hangisi?

Oyunun Konusu Ne Olacak?

https://youtu.be/huojOY0DziEİşin içerisinde George R. R. Martin gibi bir isim olunca oyunun evreninin de oldukça karanlık ve mitolojik olması beklenen durumlar arasında başı çekiyor. Oyunun fragmanında anlaşıldığı üzre karanlık ve kasvetli bir evren oyuncuları bekliyor. Elden Ring isimli her şeye hükmeden ve düzen sağlayan bir yüzüğün ortadan yok olmasının ardından dünya koskoca bir kaos içerisinde varlığını sürdürmeye çalışıyor. Bu kaos elbette zorlu felaketleri de beraberinde getiriyor. Mitolojik ögelerin de içerisinde sıkça bulunacağı bir oyun olan Elden Ring oyun severlere büyülü bir dünya sunmaya hazırlanıyor.

Bu içerik FİKİRLE formlarımız ile oluşturulmuştur. Siz de içerik ekleyebilirsiniz

Rapor et

Fikrinizi Öğrenebilirmiyiz?

Yazar : Heysel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Korkunç Psikolojik Şiddet Yöntemleri Arasından Gizlice Sıyrılanı: Gaslighting

Yeniden Gençleşmek İçin Haydi Aşıya