Game of Thrones Yaratıcısı George R. R. Martın’den Yeni Dizi Hakkında Açıklamalar

Game of Thrones devam dizisi

Game of Thrones serisinin merakla beklenen devam dizisi hakkında dizinin yaratıcısı ve kitapların yazarı George R. R. Martin yeni açıklamalar yaptı. Yazarın verdiği röportaj kısa sürede pek çok kişi tarafından okundu. Hakkında yeterli detay bulunmayan bu yeni devam dizisi ile ilgili pek çok detayı gün yüzüne kavuşturan Martin, yeni dizinin de senaryo ekibinde aktif bir rol oynayacak.

Game Of Thrones’un Merakla Beklenen Devam Dizisi

Starklar Devam Dizisinde Aktif Bir Rol Oynayacak

 Game of Thrones serisinden yakından tanıdığımız ve kuzeyin koruyucuları unvanına sahip olan Stark Hanedanlığı, devam dizisinde de oldukça aktif bir rol oynayacak. George R. R. Martin tarafından yapılan açıklamada beklenen yeni dizi, Game of Thrones evreninden tam 5.000 yıl öncesine  denk düşüyor. Sevilen yazarın açıklamalarına göre de Stark ailesi bu dönemde de dizide yer alacak. Evrenin bir diğer aktif ve önemli hanedanlığı olan Lannisterlar ise dizide şu an yer almıyor. Martin tarafından yapılan açıklamalara göre yeni dizide yer alan hanedanlık sayısı ise oldukça fazla. Yüzlerce krallığın yer alacağı yeni dizide hangi hanedanlığın ne denli önem arz edeceği de henüz belirtilmemiş.

Hanedanlıkların yanı sıra dizide ak gezenler, mamutlar ve kurtlar da yer alacak. Game of Thrones serisinde işlenen ak gezenler ve ormanın çocukları mevzuları da bu yeni dizi ile birlikte yeniden gün yüzüne çıkacak ve bu defa ak gezenler hakkında daha önceden bilinmeyen bilgilere ulaşılabilinecek.

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık