1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Google Meet Programına Yeni Güncelleme Geldi!

Google Meet Programına Yeni Güncelleme Geldi!
0

Son dönemin en popüler video konferans programlarından biri olan Google Meet uygulamasına yeni bir güncelleme geldi. Son derece detaylı ve bir o kadar da önemli olan güncelleme sayesinde kullanıcılar yepyeni özelliklere kavuştu. Microsoft şirketinin yayınladığı güncelleme ile birlikte artık kullanıcılar bulut servislerinde gürültü engelleme teknolojisini kullanabilecek. Peki, Google Meet programına gelen yeni güncellemenin detayları neler? Video konferans programını kullanan kişiler tarafından merak edilen ve detaylı olarak araştırılan bu sorunun yanıtını sizler için inceliyoruz.

Google Meet Programına Hangi Yenilikler Geldi?

Microsoft şirketi tarafından yayınlanan güncellemeyle birlikte Google Meet programına yepyeni yenilikler eklendi. Kullanıcılar artık görüşmeler esnasında arka planı bulanıklaştırabilecek. Söz konusu gelen özellik sayesinde arka planda da istenmeyen görüntülerin önüne geçilebilecek. Ayrıca dileyen kullanıcılar arka plana fotoğraf efekti veya video koyabilecek. Oldukça iyi düşünülmüş bu özellik ile görüşmeler de daha zengin ortamda yapılabilecek.

Programı kullanan kullanıcılar uluslararası alandaki telefonları arayabilecek, bulut servislerinde gürültü engelleme teknolojisini kullanabilecek ve ayrıca dijital tahta uygulamasından da kolaylıkla yararlanabilecek.

Yukarıda yer alan yenilikler sayesinde kullanıcılar, görüşmelerini son derece kolay bir ortamda yapabilecek ve çeşitli önemli özelliklerden de yararlanabilecek. İyi düşünülmüş bu yeniliklerin ne kadar tutağı ise son derece merak ediliyor.

Google Meet Programı Nedir?

Google Meet nedir sorusunun cevabı son dönemlerde sıklıkla araştırılmaktadır. Meet, Microsoft şirketi tarafından geliştirilen ve kullanıma sunulan video konferans programıdır. Kullanıcılar programı kullanarak son derece kolay bir şekilde toplu görüşmeler yapabilmekte ve çeşitli efektlerden yararlanarak görüşmelerini daha da zengin bir hale getirebilmektedir.

Geçtiğimiz aylar içerisinde yayınlanan program sayesinde kullanıcılar 16 farklı kişiye kadar toplu görüşmeler yapabiliyor. Her ne kadar katılımcı sayısı bir nebze az olsa da söz konusu program avantajları ile dikkat çekiyor.

Temel de ücretsiz bir şekilde kullanıcılara sunulan program içerisinde farklı paketleri almak mümkün. 300 Saat boyunca 150 kişi ile görüşme yapabilmek için kullanıcılar aylık 10 dolar ödeme yaparken, yine 300 saat boyunca 250 kişi ile görüşme yapmak isteyen kullanıcılar ise aylık 20 dolar ödeme yapması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap