in

High Life Yarın Sinemalarda Gösterime Giriyor

High Life filmi ile yine ortak yapım bir projeyle karşı karşıyayız. Almanya, İngiltere ve Fransa tarafından ortak çekilen filmin Gyvenimas Aukstybese adıyla da duyurulduğunu vurgulayalım. Tür olarak dram, korku ve macera konseptlerini işliyor. Türkiye’de izleyebilmek için 3 Mayıs 2019’u beklememiz gerekecek.

 

High Life Film Konusu

Filmin hikâye kurgusu çok yaratıcı görünüyor. Keza bir noktada bilimkurgu nüanslarını da kapsamıyor değil. Bir grup suçlunun hayatlarının sonuna kadar mahkum kalacakları kesindir. Ancak bu ceza yerine bir alternatif sunulmasıyla işler değişir. Bir deneyin parçası olarak insanlık için faydalı olma seçeneği mahkumlara sunulur. Tek sorun ise bu deneyin dünyada yapılmayacak olması ve ölümle sonuçlanabilme olasılığıdır. Uzayda insanın üremesi için yapılacak çalışmada denek olacak olan mahkumların anlaşmayı kabul etmesiyle beraber macera başlar. Fakat kozmik ışın fırtınası hiç bir şekilde hesaba katılmamıştır.

High Life Oyuncu Kadrosu

Robert Pattinson, Agata Buzek, Juliette Binoche, Andre Benjamin ve Mia Goth gibi ciddi bir oyuncu kadrosuna sahip. Böylece filmin dikkat çekmesi kolaylaşıyor. Yönetmenliği üstlenen Claire Denis aynı zamanda senaryoda da ortak olarak görünüyor. Kendisine senaryo için destek veren isim ise Jean-Pol Fargeau oluyor.

Bu içerik FİKİRLE formlarımız ile oluşturulmuştur. Siz de içerik ekleyebilirsiniz

Rapor et

Fikrinizi Öğrenebilirmiyiz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Amazon’un DC lobicilik çalışmaları keskin bir şekilde arttı

Çocuklar için Yepyeni Bir Animasyon Filmi UglyDolls 10 Mayıs da Sinemalarda