1. Ana Sayfa
  2. Teknolojik Gelişmeler

Honor X10 Max Geliyor İşte Sızan İlk Bilgiler

Honor X10 Max Geliyor İşte Sızan İlk Bilgiler
0

Akıllı telefon pazarına hızlı bir giriş yapan ve son dönemlerde oldukça popüler bir teknoloji şirketi haline gelen Honor firması, yakın zaman içerisinde yeni akıllı telefonunu duyurmayı planlıyor. Honor X10 Max ismi verilecek cihaz, sızan bilgilere göre oldukça üst düzey performans ile kullanıcıların karşısına gelmeye hazırlanıyor. 7,2 İnç büyüklüğünde son derece devasa bir ekrana sahip olacağı beklenen cihaz da 5.000mAh genişliğinde batarya bulunacak. Peki, 2020 yılının yaz aylarında piyasaya çıkması beklenen yeni akıllı telefonun beklenen özellikleri neler? Birçok kesim tarafından merak edilmeye başlanan bu sorunun yanıtını sizler için inceliyoruz.

Honor X10 Max Beklenen Özellikler

Çin merkezli teknoloji firması Honor tarafından yakın zaman içerisinde tanıtılması beklenen Honor X10 Max özellikleri ile dikkat çekiyor. 7,2 İnç büyüklüğünde devasa bir ekrana sahip olması beklenen yeni akıllı telefon DCI-P3 renk takımına da sahip olacak. Son derece gelişmiş özellikler ile tanıtılması beklenen cihazın ana kamerası ise 48 MP çözünürlüğünde. 4K video kayıt desteğinin yanı sıra yapay zeka teknolojisine de sahip olacak olan yeni akıllı telefon yaz aylarında kullanıcılar ile buluşacak.

5G Bağlantı desteği ile birlikte piyasaya çıkması beklenen yeni akıllı telefon Dimensity 1000 işlemcisine sahip olacak. Yeni akıllı telefon her ne kadar resmi olarak tanıtılmasa da 5.000mAh batarya kapasitesine sahip olması bekleniyor. Oldukça geniş bir batarya kapasitesine sahip olan cihaz ayrıca hızlı şarj teknolojisini de destekliyor.

Cihaz içerisinde kullanılması beklenen NFC teknolojisi sayesinde kullanıcılar, herhangi bir kredi kartına gerek duymadan ödemelerini mobil cihazlarından son derece kolay bir şekilde yapabilecek.

Honor X10 Max Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Yukarıda yer alan özellikler her ne kadar sızıntıdan ibaret olsa da yeni akıllı telefonun yakında tanıtılması bekleniyor. 300 Dolardan başlayan fiyatlar ile satışa çıkması beklenen akıllı telefon ilk olarak Asya pazarındaki kullanıcılar ile buluşacak. Teknik donanımı ile birçok kişinin beğenisini kazanan cihazın, ülkemize gelip gelmeyeceği ise resmi tanıtımda netlik kazanacak. Özellikler baz alındığında orta seviyeye hitap etmesi beklenen cihazın ne kadar satacağı ise son derece merak ediliyor.

Yorum Yap