in ,

İlginizi Çekebilecek Kamp Temalı 11 Film Önerisi

Doğayı seven her insan kamp yapmak ister ya da televizyondan gördükleri o sahnelerden etkilenip orada olmak isterler. Çoğu kamp temalı filmlerde akşam çadır önünde ateşin etrafında toplanıp samimi bir şekilde muhabbet etmek fazla güzel görünüyor. Bunları güzel olarak gösteren televizyon filmleridir. İşte kamp temalı 11 tane film.

Bu Yazımızda İlginizi Çekebilir : Kampçılık İçin Gerekli Olan 10 Malzeme ve Kampçılık hakkında Bilmeniz Gerekenler

#1 Moonrise Kingdom | Yükselen Ay Krallığı | 2012

2012 yapımı bu film çocukların hayallerin ve maceralarını konu alan bir kamp filmidir.

#2 Hababam Sınıfı Tatilde

1997 tarihinde çekilen bu Türk filmi günümüzde bile birçok insan tarafından biliniyor ve tekrar tekrar severek izleniyor. Hababam sınıfı tatilde filmi ailece keyifle ve bol kahkaha ile izlenecek eğlenceli bir kamp filmidir.

#3 13.Cuma

Çoğu kamp filmi eğlenceli oluyor ama gece olunca karanlık ve ormanın ortasında olması korku filmine benzeyebiliyor. İşte 13. Cuma filmi bu kamp konulu korku filmine örnek olarak verilebilir.

#4 Amerikan Pastası 2

Amerikan pastası filminde bu seri kampta geçiyor. Ana teması cinsellik olsa bile eğlenilebilecek bir film.

#5 Meatballs

1979 yılında çekilen bu film çok bilinmese de eğlence sahneleri olan bir doğa filmidir. Gülmek için ve eğlenmek için izlenebilecek filmlerden bir tanesidir.

#6 Wet Hot American Summer

Bir grup arkadaşın yaz kampı yapmasını konu alan bu film 2001 yılında çekilmiş bir Amerikan komedisidir.

#7 Heavyweights

Yaz okuluna kalmaya mecbur olan kilolu çocukların acımasız bir öğretmen yüzünden kamp yapmasını konu alıyor ve yine bir Amerikan komedisi olması dışında doksanlı yılların komedisi olarak da biliniyor.

#8 Race For Your Life, Charlie Brown

Günümüzdeki yetişkinlerin izlediği çizgi filmlerden biri olan Charlie Brown bu sefer yaz maceraları ile listeye giriyor. Kötüler ile bir rafting yarışına giriyorlar ve kazanıp kazanmadıklarını izleyebilirsiniz. İnsanı geçmişe götürüyor ve çocukluğunu hatırlatıyor.

#9 The Parent Trap- Komik Tuzak

1998 yapımı bu film daha çok macerayı konu alıyor. Tek yumurta ikizi olan iki kız anne ve babalarının ayrılmaları üzerine birbirlerinden habersiz ve ayrı büyüyorlar. Daha sonra birbirlerini bir kamp ortamında görüyorlar ve ailelerini birleştirme çabasına giriyorlar. Sonucunu izleyerek görebilirsiniz.

#10 Little Darlings

Kampa giden iki genç kız iddiaya giriyorlar ve ilk kimin masumiyetini kaybedeceğine bakıyorlar. Filmde bir parça cinsellik bulunsa bile izlenmeye değer.

#11 Sieben Sommersprossen – Trailer

Çok popüler olmayan ve Almanya'da çekilen bu film bir kamp ortamında birbirlerine aşık olan iki gencin maceralarını konu alıyor. İnsana hoş duygular yaşatıyor.

Bu içerik FİKİRLE formlarımız ile oluşturulmuştur. Siz de içerik ekleyebilirsiniz

Fikrinizi Öğrenebilirmiyiz?

Yazar : Superman

2 Pings & Trackbacks

  1. Pingback:

  2. Pingback:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Gaz ve Şişkinlikten Kurtulmanın 11 Yolu

İstanbul'da Kahvenizi Yudumlarken Kitabınızı Okuyabileceğiniz 14 Sakin Yer