1. Ana Sayfa
 2. Teknolojik Gelişmeler

Instagram Story İndirme Uygulaması – 5 Adımda Instagram Hikaye Nasıl İndirilir

Instagram Story İndirme Uygulaması – 5 Adımda Instagram Hikaye Nasıl İndirilir
7

Instagram story indirme işlemi yapabileceğiniz 5 farklı ücretsiz uygulama ile tanışmaya hazır mısınız? En iyi Instagram müzikli hikaye indirme programı hangisi? Biliyor musunuz?

5 Adımda Instagram Story İndirme Uygulaması

Instagram hikayeler son zamanlarda hayatımıza giren ve en çok kullanılan sistemlerden sadece birisi. Sosyal medya kendini her geçen gün geliştirmekte. Hayatımızın hızlı olduğu bu zamanlarda sadece 24 saat gözükebilecek bir paylaşım yapmak oldukça mantıklı bir hareket. Instagram hikaye indirme uygulaması sayesinde söz konusu 24 saatlik paylaşımları kalıcı hale getirebilirsiniz.

1- Instagram Hikaye İndirme Uygulaması | Story Saver İndir

Instagram story indirme programı… Başkasının Instagram hikayesini indirme ya da kendi Instagram hikayenizi indirmenize olanak sağlayan uygulama sayesinde hem android hem de ıos işletim sistemlerinde hikaye indirmeleri sağlayabilirsiniz. Söz konusu yazılım sadece mobil cihazlarda değil bilgisayarlarda da kullanılabilir durumda. Basit bir ara yüzü olan uygulama kısa sürede kullanım sağlayabileceğiniz bir yapıda.

Story Saver İndir

2- Instagram Hikaye Nasıl İndirilir | Instagram’da Müzikli Story İndirme

Instagram Story İndirme Uygulaması – Instagram Hikaye Nasıl İndirilir
Instagram Story İndirme Uygulaması – 5 Adımda Instagram Hikaye Nasıl İndirilir

Instagram hikayeleri kısa süreli paylaşımlar için uygundur, kısa süreli paylaşımlar hayatınızda anlık olarak ne yaptığınızı belirtmek için kullanılır. Her ne kadar anlık olarak paylaşılan bir sistem olsa da bazı kullanıcılar hikayeler özelliği için ayrıca çaba harcamakta. Normal paylaşımlardan daha fazla paylaşılmaya başlanan hikayeler nasıl indirilir hiç düşündünüz mü?

Instagram hikaye nasıl indirilir, Instagram hikayelerini indirmek için birden fazla yöntem bulunmakta. Söz konusu yöntemler arasında ekran kaydı ya da ekran görüntüsü de bulunmakta. Ekran kaydı ya da ekran görüntüsü ile indireceğiniz hikayeler kalite yönünden oldukça düşük olacaktır. Söz konusu indirme işlemleri için bazı yazılımlar kullanmanız sizin açınızdan daha iyi olacaktır.

Instagram müzikli hikaye indirme sitesi Parada Creativa İndir

3- Instagram Bilgisayardan Hikaye İndirme | Instagram Video İndirme

Instagram Story İndirme Uygulaması – Instagram Hikaye Nasıl İndirilir
Instagram Story İndirme Uygulaması – 5 Adımda Instagram Hikaye Nasıl İndirilir

Instagram bilgisayardan hikaye indirme işlemi oldukça basit bir işlemdir. Hiçbir yazılım yüklemeden bu işlemleri tamamlayabileceğiniz gibi Google Chrome eklentileri ile de hikayeleri indirme şansınız bulunmakta. Hiçbir şekilde eklenti yüklemeden kolay ve hızlı indirme işlemi yapmak için storysaver.net sitesini kullanabilirsiniz. Söz konusu bağlantı üzerinden gerçekleştireceğiniz işlemlerde Instagram profilinin herkese açık olması gerekmekte.

Story Saver adresine gittikten sonra indirmek istediğiniz Instagram storysinin bulunduğu hesabın adresini yazmanız gerekmekte. Söz konusu hesap herkese açık bir hesapsa hiçbir kurulum yapmadan bilgisayar üzerinden hikaye indirmesini gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra Chrome eklentisi yardımı ile de bilgisayardan Instagram hikaye indirmek mümkün. Instagram downloader eklentisi sayesinde kısa sürede indirme işlemlerine başlayabilirsiniz.

Eklenti kurulumunun ardından normal bir şekilde Instagram masaüstü sitesine girmeniz gerekmekte. Eklentinin eklediği indirme butonları sayesinde hikayelerin yanı sıra fotoğrafları ve videoları da indirme şansınız bulunmakta.

Bu işlemleri yaparken hesapların gizli olması ya da olmaması bir şeyi değiştirmemekte. Takip ettiğiniz ve görüntüleyebildiğiniz tüm hikaye, video ve fotoğrafı indirebilirsiniz.

Story Saver İndir

4- Inflact : Instagram Android Hikaye İndirme

Instagram Story İndirme Uygulaması – Instagram Hikaye Nasıl İndirilir
Instagram Story İndirme Uygulaması – 5 Adımda Instagram Hikaye Nasıl İndirilir

Instagram android hikaye indirme işlemleri için hali hazırda hazırlanmış pek çok yazlım bulunmakta. Söz konusu yazılımlar sayesinde kısa sürede Instagram üzerinde bulunan her şeyi indirebilirsiniz. Kişisel güvenlik açısından sorun yaşamaktan korkan kullanıcıların bu tarz işlemlerden uzak kalması kendi rahatlıkları için daha iyi olacaktır.

İndirme ve kurulum işlemlerinin ardından yüklenen yazılıma giriş yaparak Instagram hesabınızı girmeniz gerekmekte. Söz konusu yazlım kişisel verililerinizi tehlikeye atabilecek bir türden yazılım değil, bu nedenle gönül rahatlığı ile giriş yapabilirsiniz. Giriş işlemlerinden sonra karşınıza gelecek panelde indirebileceğiniz hikayeler görünecektir. Söz konusu hikayeleri indirmek için üzerlerine basmanız yeterli olacaktır.

Inflact İndir

5- Instagram IOS Hikaye İndirme | Instagram Story İndirme URL

Instagram Story İndirme Uygulaması – Instagram Hikaye Nasıl İndirilir
Instagram Story İndirme Uygulaması – 5 Adımda Instagram Hikaye Nasıl İndirilir

Instagram story indirme ios indirme işlemleri de bir önceki hikaye indirme yöntemi ile neredeyse benzer özellikler taşımakta. Söz konusu indirme işlemleri için ıos cihazınıza düşük boyutlu bir uygulama kurmanız gerekmekte. JailBreak gerektirmeyen bu işlemler sayesinde kısa sürede Instagram hikaye indirme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

IOS hikaye indirme işlemleri için İndirdiğiniz uygulamaya kullanmakta olduğunuz Instagram hesabı ile giriş yapmanız durumunda tüm hikayeleri indirime ve gizli şekilde görüntüleme özelliğine sahip olabilirsiniz. Tek tuş ile indirme işlemine olanak tanıyan yazılım sayesinde indirmek istediğiniz hikayenin üzerine bir kez dokunmanız yeterli olacaktır.

i-Story for Instagram İndir

Ínstagram ve Youtube gelirlerinin vergilendirilmesi nasıl yapılacak merak ediyorsanız yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Yorumlar (7)

Popüler Yorumlar
 1. 2 sene önce

  İnstagramdan Bir Hikayeyi Beğendiğimde Nasıl İndiriceğimi Bilmiyordum Sizin Sayenizde Öğrenmiş Oldum Teşekkürler

 2. Bu yazınizi okumadan önce instgramdaki hikayeleri nasıl indireceğimi bilmiyordum story Saver uygulamasını indirip istediğim her hikayeyi indirebiliyoruma artik.bu çok güzel birşey gerçekten.Cok teşekkurler:)

Yapılan Yorumlar
 1. Sayenizde Instagram Story İndirme Uygulaması indirdim ben kullaniyorum tebrik ederim

 2. İnstagram kullanmayı bilmeyen, kullanmakta zorlanan insanlar için çok faydalı bir yazı olmuş. İnstagram da hikaye indirmek bu kadar kolaymış meğer. Teşekkürler

 3. Bu yazınizi okumadan önce instgramdaki hikayeleri nasıl indireceğimi bilmiyordum story Saver uygulamasını indirip istediğim her hikayeyi indirebiliyoruma artik.bu çok güzel birşey gerçekten.Cok teşekkurler:)

 4. İnstagramı kullanmayı bilmeyenler için güzel bir yazı olmuş storyi sayenizde öğrendim teşekkürler

 5. 2 sene önce

  İnstagramdan Bir Hikayeyi Beğendiğimde Nasıl İndiriceğimi Bilmiyordum Sizin Sayenizde Öğrenmiş Oldum Teşekkürler

 6. Gerçekten ilgi çeken bir konu. İşime çok ama çok yaradı sayenizde. Tekrardan teşekkür ederim.

 7. Bu yazınizi okumadan önce instgramdaki hikayeleri nasıl indireceğimi bilmiyordum story Saver uygulamasını indirip istediğim her hikayeyi indirebiliyoruma artik.bu çok güzel birşey gerçekten.Cok teşekkurler:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir