in

İnternet Alışverişleriniz İçin Altın Değerinde 5 Tasarruf Tüyosu

Günümüzde oldukça aktif kullanılan internetin insanlara sağladığı katkılar saymakla bitmiyor. İnternetten alışveriş de bu kolaylıklar arasına giriyor. Geçtiğimiz 5 yıl içerisinde hiç olmadığı kadar büyüyen bu sektör içinde birçok seçenek olması biz kullanıcıları sıkıntıya sokmuyor değil. Peki, internetten alışveriş yaparken size tasarruf sağlayacak tüyolar nelerdir. Yazımızın devamında size bu tüyolardan 5 tanesini anlatacağız.

1) Tek Bir Siteye Bağlı Kalmayın

İnternet üzerinde birçok satış yapan kişi ve firmalar var. Bu kişiler ve firmalar her zaman aynı fiyatları göstermiyor. Alacağınız bir ürünü birçok siteden birden fazla ilan arasından seçerseniz alacağınız ürünü daha ucuza almış olacaksınız. Ama burada uyarmak sorundayız ki gidip en ucuz ürünü almayın. Detaylı bir araştırma yaptıktan sonra en uygun fiyatlı en güvenli ürünü satın olmanız mağdur olmamanız için daha doğru olacaktır.

2) Kargo

Evet, kargo da en az doğru ürünü bulmak kadar önemli. Bulduğunuz ucuz ürünün kargo fiyatının kendinden daha fazla çıkmasını istemezsiniz öyle değil mi. Bu mağduriyeti yaşamamak için ürünün “Ücretsiz Kargo” sıfatında olan ürünleri alırsanız bu mağduriyetin üstesinden gelirsiniz. Ayrıca kargosu bedava ürünler kargosu karşı ödemeli olan ürünlere göre daha da uygun olduğunu da unutmayın.

3) Yabancı Sitelerden Alışveriş Yapmak

Yabancı sitelerdeki ürün fiyatları dolar kuruna rağmen Türkiye’den daha uygun olabiliyor. Bunun en büyük sebeplerinde biri de ülkemizdeki gümrük vergileri. Yabancı ülkelerden alacağınız ürünler toptan veya büyük miktarda olmaz ise gümrük vergisi işlenmiyor ve evinize kadar ücretsiz bir şekilde geliyor.

4)İndirimleri ve Fırsatları İyi Değerlendirin

İnternet üzerinden almak istediğiniz ürünü birçok sitede aratırsanız bazı sitelerde indirimde olduğunu görebilirsiniz. Fakat benim buna zamanım yok diyorsanız internette aradığınız ürünün en uygun olduğu siteyi gösteren birçok site bulunmakta. BU sitelerden aradığınız ürünü en uygun fiyata bulabilirsiniz.

5) Artıway

Ülkemizde daha yeni olan ve pek bilinmeyen Artıway sitesi sayesinde belirli siteler üzerinden yaptığınız alışverişlerde belirli bir yüzde komisyon geri ödeme alıyorsunuz. Peki, Artıway nasıl mı çalışıyor? Artıway in çalışma mantığı, belirli internet siteleri ile (içinde birçok bilindik internet sitesi ve marka da bulunuyor) anlaşma yapıp onları size yönlendiriyor ve size belirli bir yüzde indirim sağlıyor. Hatta Artıway yeni kayıt olan üyelerine de 10 TL bonus veriyor.

Hemen şimdi Artıway’e üye olup alışverişlerinizden bonus kazanabilirsiniz.

Bu içerik FİKİRLE formlarımız ile oluşturulmuştur. Siz de içerik ekleyebilirsiniz

Rapor et

Fikrinizi Öğrenebilirmiyiz?

Yazar : Superman

One Ping

  1. Pingback:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Bir Sosyopat’ı Tanımak Nasıl Mümkün Olabilir?

Amerika’nın Ve Dünyanın En Gizemli Bölgesi: 51. Bölge